SESE YÖNELEN ROBOT

ace20

Üye
iyi gunler. benim okul projem vardi arkadashlar. sesle araba kontrolu,mesela sag deyince araba sag tarafa donecek, ileri deyince araba ileri gidecek,toplam 5 komut var, sag,sol,ileri,geri,dur. bu projeyi yapmaya yardim edebilecek varmi ? bilen varsa lutfen "[email protected]" ulaşabilirmi ?

beyler yokmu elinde dökümanı olan kimse yahu insan şurdan ilerle bilader kardeşim der ilk defa alıyorum dersi . lütfen bir el atın

YARDIMCI OLUNUR..... ZOR DEĞİL

maddi imkanım yok hocam saol yinede ( dikey geçiş sınavına gircem inanırmısın kitaplarımı başka bir arkadaş aldı.)

kesin çözüm....( 5 kanallı rf alıcı verici devresi yap kumandayı sağ deyince çaktırmadan sağa bas tık bi bakmıştın sağ motoru dönüyor...aaaaaaaaaaaa sol deyinde sola bi bakmışsın sol motoru dönüyor... :):) son çare:):) şaka tabiki... arkadaşım işin çok zor

- - - Updated - - -

maddi imkanım yok hocam saol yinede ( dikey geçiş sınavına gircem inanırmısın kitaplarımı başka bir arkadaş aldı.)
kesin çözüm....( 5 kanallı rf alıcı verici devresi yap kumandayı sağ deyince çaktırmadan sağa bas tık bi bakmıştın sağ motoru dönüyor...aaaaaaaaaaaa sol deyinde sola bi bakmışsın sol motoru dönüyor... :):) son çare:):) şaka tabiki... arkadaşım işin çok zor

Forum istatistikleri

Konular
128,273
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri