Servo motor bakım onarım işyeri açmak

KORAY- Ü

Üye
Arkadaşlar merhaba
Servo motor bakımı sarımı enkoder test ve açı ayarları ayrıca dc motor sarımı Bakım onarımı spindle ve tork motor sarım bakım onarımı üzerine şirket açmak istiyorum sizce kazançlı bir işmidir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür eder

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bir arkadaşım bu işi yapıyor rızkı Allah verir ama şuan işyeri açmak için uygun bir zaman değil çalıştığınız işten ayrılmadan ufak bir atelye kurarak internet sitesi ve sosyal medya dan iş harici zamanlar da ek iş olarak başlayıp kendinize bir potansiyel oluşturup ileriye doğru iş tam oturduğunda tamamen kendi işinize yönelebilirsiniz ben kocaeli de yaşıyorum ve bu yıl onlarca firmanın iflas edip kapandığını duydum buralarda

bir arkadaşım bu işi yapıyor rızkı Allah verir ama şuan işyeri açmak için uygun bir zaman değil çalıştığınız işten ayrılmadan ufak bir atelye kurarak internet sitesi ve sosyal medya dan iş harici zamanlar da ek iş olarak başlayıp kendinize bir potansiyel oluşturup ileriye doğru iş tam oturduğunda tamamen kendi işinize yönelebilirsiniz ben kocaeli de yaşıyorum ve bu yıl onlarca firmanın iflas edip kapandığını duydum buralarda
Yorumunuz için teşekkür ederim
Haklısınız işyeri açmak için doğru bir zaman değil
Bu işi benim bulunduğum bölgede yapan yer ve tecrübeli birileri yok
Bende servo motor konusunda bilgi ve uzmanlığımı çalıştırmak istiyorum
Ama dediğiniz gibi maliyeti düşük bir atölye açıp bulunduğum işyerinden ayrılmadan potansiyeli arttırmaya çalışmam gerek sanırım
Merak ediyorum acaba arkadaşınız bu işten memnun mu olumlu yada olumsuz yönlerini öğrenme şansı tanırsanız sevinirim

Merak ediyorum acaba arkadaşınız bu işten memnun mu olumlu yada olumsuz yönlerini öğrenme şansı tanırsanız sevinirim
Onunla ara ara görüşüyorum şuan işlerin tadı yok diyor arkadaşım da bu aralar işyerini büyüttü bakalım nasip diyor o da kusura bakmayın özel işlerimden geç yazabildim

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri