Servo motor bakım onarım işi

KORAY- Ü

Üye
Arkadaşlar merhaba
Servo motor bakımı sarımı enkoder test ve açı ayarları ayrıca dc motor sarımı Bakım onarımı spindle ve tork motor sarım bakım onarımı üzerine şirket açmak istiyorum sizce kazançlı bir işmidir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaşlar merhaba
Servo motor bakımı sarımı enkoder test ve açı ayarları ayrıca dc motor sarımı bakım onarımı spindle ve tork motor sarım bakım onarımı üzerine şirket açmak istiyorum sizce kazançlı bir işmidir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim
Merhaba aslında kazançlı bir iş ama bazı servo motorlar özel olarak yapılıyor diyorlar ve tamirini yapamıyorlar varmı böyle bişi bizim motorları gonderdimiz firmalar bu şekilde geri dönüş yapiyorlar.Ozellikle servo motor konusunda ve enkoder konusunda uzmansaniz iyi para kazanabilirsiniz.

Merhaba aslında kazançlı bir iş ama bazı servo motorlar özel olarak yapılıyor diyorlar ve tamirini yapamıyorlar varmı böyle bişi bizim motorları gonderdimiz firmalar bu şekilde geri dönüş yapiyorlar.Ozellikle servo motor konusunda ve enkoder konusunda uzmansaniz iyi para kazanabilirsiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederim

Merhaba. İş yerinizi açtınız mı?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri