Serit lede hareket sensoru baglama

Arkadaşlar 5 metre uzunluğunda 5050 rgb serit led kullanıyorum ve 12v 5a trafo kullaniyorum. Anahtar yardımıyla ac/kapa yapıyorum. Bu ledlere pır sensoru denilen hareket sensoru baglayabilirmiyim. Bağlantı şeması nasıl olmalı.
Linkteki bu sensoru alsam uygunmu https://urun.gittigidiyor.com/ev-el...r-lamba-500w-tasarruflu-lamba-200w-369123149#

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Genelde ürünün üzerinde bağlantı şeması olur, ayrıca paylaştığınız ürün resminde nasıl bağlantı yapılacağı işaretlemişler

Genelde ürünün üzerinde bağlantı şeması olur, ayrıca paylaştığınız ürün resminde nasıl bağlantı yapılacağı işaretlemişler
Evet zaten aklımı karıştıran ürün üzerindeki bağlantı şekli oldu . Benim trafom 12v ama sensörün 220v ile çalışacağı yaziyor. Trafoya nasıl ve ne şekilde bağlayacağım anlayamadim

Trafo çıkışına değil, girişine bağlantı yapmanız gerekli

@MuraTh in dediği gibi girişine bağlarsam, elektriği önce sensore sonra trafoya mi bağlayacağım, rica etsem detaylı anlatabilirmisin. Çok fazla bilgim yok ama bu tür işlerle uğraşmayı çok severim
Sensörler farklılık gösterebiliyo alacağin sensör ya da mevcut sensörün resmi varmı

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri