Seri Porttan Bilgi yazma ve Okuma Programı

By-CoD3rS

Üye
Pic ,Plc İle uğraşan Bu konulara Hakim Fakat Bilgisayar Tarafında Yazılım Eksikliğinden Dolayı Yol Kat Edemeyen Arkadaşlara Rastlayınca Forumda Ufak Bir Program yazdım

Yazdığım bu Program ile Seri porta Bilgi Yazıp ; Aynı zamanda Seri Porttan Gelen Bilgiyi
Programa Aktaran Kullanışlı Olduguna inandıgım bir uygulamadır.. iyi Çalısmalar Kolay gelsin

Dosya Linkleri Silindiği İçin Konu Çöpe Yönetici tarafından Taşınmıştır.

Son düzenleme:
Biri benden bahsediyor galiba :) halen şu bilgisayar tarafını öğrenemedim, hayırlısı artık. Elinize sağlık programı denemedim ama birilerine faydası dokunur elbet.

Biri benden bahsediyor galiba :) halen şu bilgisayar tarafını öğrenemedim, hayırlısı artık. Elinize sağlık programı denemedim ama birilerine faydası dokunur elbet.

Deneyip memnuniyetini/memnuniyetsizliğini veya Şu olsa daha iyi olur dediğiniz kısmı yazarsanız sevinirim

Merhaba. Teşekkürler. windows 7 'de hyper terminal olmadığından ben de kendime göre bir program yazmak istiyorum ama şu sıralar vaktim olmuyor. Sizin programı deneyeceğim. parity kısmında "yok" bölümü eksik sanki bir de akış denetimi (Donanım - Xon/Xoff - yok) kısmını eklemeyi düşünür müsünüz. Kolay gelsin.

Merhaba. Teşekkürler. windows 7 'de hyper terminal olmadığından ben de kendime göre bir program yazmak istiyorum ama şu sıralar vaktim olmuyor. Sizin programı deneyeceğim. parity kısmında "yok" bölümü eksik sanki bir de akış denetimi (Donanım - Xon/Xoff - yok) kısmını eklemeyi düşünür müsünüz. Kolay gelsin.

Hyper Terminal windows 7 de yok evet ama internetten indirip kurabilirsin

Parity bölümünde None Seçenegini ihtiyaç olmaz diye eklememısdım ..

eve geç gittigimden dolayı Bu istediklerini akşam saat 22:00 a kadar yapmış olurum..

iyi çalışmalar

istediklerizi yapdım link Güncellendi iyi Çalısmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri