Schneider Altivar 61 Sürücü Kullanıyorum

19muhittin

Üye
Surucu ilk kalkma esnasında fazla gurultu cıkarmıyor ama 43 hz geldıgı zaman içiinden cok gurultu geliyor ve motor 45 kw olmasına rahmen max 90 a yerıne 112 a kadar cıkıyor konuytla ilgili arkadasların yardımına ihtiyacım var şimdiden tesekkurler
:(

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sistemdeki yük nedir, gürültü gelen kısım nerede, motorda ani hız değişimlerimi yapılıyor?

eğer motor sarımdan geldisye düzgün sarılmamıs olabilir....

Hızı sureklı degısıyor motor 45 kw ses gelen yeri sürücünün üst tarafı kartlarının olduğu yer bu sürücülerden cok kullandım ama ilk defa boyle bişeyle karşılaşıyorum

motor 45 kw gücünde sarımdanda gelmedi ama jet motor cok yuksek hızda donen cinsten ve devamlı hızı degişiyor ama bunun aynısından cok yerde kullandık boyle bır sorunla ılk defa karsılasıyorum

Büyük ihtimalle düşük voltaj çekiyor ve akım sınırını 112 A olarak ayarladınız.Şebeke ve motor gerilimi kaç V olarak gözüküyor sürücüde ?

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri