sayac takip programları nasıl kullanılıyor

nantakut

Üye
slm arkadaslar siteden program indirdim fakat nasıl kullanılacağı hakkında bi bilgi verilmemiş sözleşme gücü 13 kw benim ceza sınırlarım için hangisi uygun 3 4 tane program indirdim ama içinde acıklayıcı bilgi yok,kendi hesabımla yaptığım uygulama doğrumu fatradaki son endeksten günlük okuduğum endeksi cıkarıyorum 1.8.0 5.8.0 8.8.0 ın ve cıkan sonuçları endktif/aktif , kapastf/aktif yapıyorum bu şekildemi hesaplanır birde program hakkında da resimli detaylı bi şekilde anlatım yapılırsa bircok kişi faydalanır.sitede ne kadar aradysam acıklayıcı bi bilgi bulamadım ve bu şekilde soru soran cok kişi var sizlere cok basit gelebilir ama bilmeyenler için durum farklı.yardımlarınız için teşekkür ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Son okunan aktif değerden bir öncekini çıkarın aynısını endüktif ve kapasitif içinde yapın.Sonra endüktif/aktif < %20 ve kapasitif/aktif <%15 şeklinde değerlendirin.

Son okunan aktif değerden bir öncekini çıkarın aynısını endüktif ve kapasitif içinde yapın.Sonra endüktif/aktif < %20 ve kapasitif/aktif <%15 şeklinde değerlendirin.

teşekkürler phase sözleşme gücü 13 kw olanlar için bu değerlermi gecerli

Sözleşme gücü 50 kW dan küçük ise ceza sınırları;

Endüktif %33,Kapasitif %20

Sözleşme gücü 50 kW ve üzeri işletmelerde ise;

Endüktif %20,Kapasitif %15

Çalışmalarınızda başarılar dilerim,hoşçakalın.

Sözleşme gücü 50 kW dan küçük ise ceza sınırları;

Endüktif %33,Kapasitif %20

Sözleşme gücü 50 kW ve üzeri işletmelerde ise;

Endüktif %20,Kapasitif %15

Çalışmalarınızda başarılar dilerim,hoşçakalın.

kumandacı arkadaşım benim bildiğim 50 kw sınırı 30 kw ya düşürüldü..

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri