Saf bakır kablo

bilo_cu

Üye
Arkadaşlar saf bakır kablo arıyorum.. Aradığım miktar çok az ama saf olması gerekiyor.. Gördüğüm bütün elektirikçilere sordum saf bakır bulamazsın diyorlar.. İçinde başka bir element olmasın istiyorum. Böyle bir kabloyu hangi firma üretir nerelerden temin edebilirim. Kablo ttr 0.30 mm de olabilir 2 mm tek damar da olabilir ttr veya tek damar farketmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kardeşim iletken olarak bakır kullanılan Kuvvetli Akım kablolarının hepsi Som Bakır'dır. Markasız kablo olmadığı sürece sorun yok. Örnek marka: HES Kablo. Zayıf Akım için örnek: Reçber, Hcs, Erse vd. Bu kadar ince kablo için de Bobinajcı'ya gitmen gerekir.

He! soyma zahmetine girerim dersen de FVV (TTR) Kablo da işini görür.

Kardeşim iletken olarak bakır kullanılan Kuvvetli Akım kablolarının hepsi Som Bakır'dır. Markasız kablo olmadığı sürece sorun yok. Örnek marka: HES Kablo. Zayıf Akım için örnek: Reçber, Hcs, Erse vd. Bu kadar ince kablo için de Bobinajcı'ya gitmen gerekir.
Kuvvetli akım derken sanayi tipi kablomu demek istedin yoksa bunun içinde evlerde kullanılan kablolarda dahilmi..

Hepsi dahil, bakır iletken ise Som bakır'dır. Yeterki TSE'si olsun.
Cevapladığın için çok teşekkürker ama benim yapacağım iş için yeterli gelmiyor.. Spektrometreyle bu marka kabloları hiç ölçen oldu mu acaba.. Veyahut bu firmaların veriği bir sertifikasyon varmı..?

Cevapladığın için çok teşekkürker ama benim yapacağım iş için yeterli gelmiyor.. Spektrometreyle bu marka kabloları hiç ölçen oldu mu acaba.. Veyahut bu firmaların veriği bir sertifikasyon varmı..?

Sizin tam olarak ihtiyacınız ve yapacağınız iş nedir?

Sizin tam olarak ihtiyacınız ve yapacağınız iş nedir?
Kendime ilaç yapacağım.. Saf bakırı elektroliz yöntemiyle suya karıştırıp günlük 4 veya 5 damla içeceğim. O yüzden farklı bir materyal olmaması lazım..

Kendime ilaç yapacağım.. Saf bakırı elektroliz yöntemiyle suya karıştırıp günlük 4 veya 5 damla içeceğim. O yüzden farklı bir materyal olmaması lazım..
Bahsi geçen kablolar Saf Bakır kablolardır, Allah şifa versin, bu vücutta ne işe yarayacak?

Bahsi geçen kablolar Saf Bakır kablolardır, Allah şifa versin, bu vücutta ne işe yarayacak?
Hikayem biraz uzun belki başına gelen varsa anlatayım.. Çocukken kurdeşen olmuştum. Kaşıntı şeklinde oldu 30 yıl boyunca birdaha olmadım. 4 sene önce küçük dilim şişti dr a gittim ültiker dedi tıp da adı ültikermiş. 1 ay önce bir daha tekrarladı. Dr bu seni öldürğr dedi sebebi alerjikmiş. Dermatoloji kan tahlilinden birşey çıkaramadı başka bir yere sefketti henüz gidemedim. O konu orada kalsin

bakır ın yapacağı iş başta hestamilin hormonunu düzene sokuyor, demir eksikliğini gideriyor kandaki al yuvarları çoğaltıyor, deri pigmentlerini onarıyor ve en önemliside saç rengini orjinal haline çeviriyor.:)

Hestamilin hormonu alerjiyi tetikleyen hormon. Hestamilin düzene girer se sorunum hallolur sanıyorum..

https://kolloidales.com/feinste-kolloidale/kolloidales-kupfer/ burada anlatıyor

Son düzenleme:
Gecmis olsun, diger gumus konusunda da gecti karismayayim diyorum ama dogru biliyorum diyenler artista son gunlerdw ...

Hic elektroliz yaptiniz mi, saf su iletken degil iletken hale getirmek icin ya asit ya tuz atilir. Elwktrolizin suresine ve metal ile elektrolide gore goruntusu koyulasir siyahlasir ki mideniz almayabilir. Elektrolizde metal diger elemana yapistigindan ve sivida ender kalan madeni partikulu olcmek saymak yuksek maliyetli oldugundan saglik bulacaginizfan supheliyim. Evinde hic elektroliz yapmayan varsa kisa sureli de olsa mutlaka yapmalidir anlattiklarima sahit olmalidir, uyusmayan bir nokta varsa itiraz etsin.

Ayrica saf su saglik acisindan zararlidir icilmemelidir! Zaten uretici uzerinde yazar.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri