Saf bakır kablo

Hikayem biraz uzun belki başına gelen varsa anlatayım.. Çocukken kurdeşen olmuştum. Kaşıntı şeklinde oldu 30 yıl boyunca birdaha olmadım. 4 sene önce küçük dilim şişti dr a gittim ültiker dedi tıp da adı ültikermiş. 1 ay önce bir daha tekrarladı. Dr bu seni öldürğr dedi sebebi alerjikmiş. Dermatoloji kan tahlilinden birşey çıkaramadı başka bir yere sefketti henüz gidemedim. O konu orada kalsin

bakır ın yapacağı iş başta hestamilin hormonunu düzene sokuyor, demir eksikliğini gideriyor kandaki al yuvarları çoğaltıyor, deri pigmentlerini onarıyor ve en önemliside saç rengini orjinal haline çeviriyor.:)

Hestamilin hormonu alerjiyi tetikleyen hormon. Hestamilin düzene girer se sorunum hallolur sanıyorum..

https://kolloidales.com/feinste-kolloidale/kolloidales-kupfer/ burada anlatıyor

Kendi kendinize teşhis koyup tedaviye mi geçtiniz? Kusuruma bakmayın ama ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz galiba?

Hiç bakır zehirlenmesi nedir duydunuz mu?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hikayem biraz uzun belki başına gelen varsa anlatayım.. Çocukken kurdeşen olmuştum. Kaşıntı şeklinde oldu 30 yıl boyunca birdaha olmadım. 4 sene önce küçük dilim şişti dr a gittim ültiker dedi tıp da adı ültikermiş. 1 ay önce bir daha tekrarladı. Dr bu seni öldürğr dedi sebebi alerjikmiş. Dermatoloji kan tahlilinden birşey çıkaramadı başka bir yere sefketti henüz gidemedim. O konu orada kalsin

bakır ın yapacağı iş başta hestamilin hormonunu düzene sokuyor, demir eksikliğini gideriyor kandaki ak yuvarları çoğaltıyor, deri pigmentlerini onarıyor ve en önemliside saç rengini orjinal haline çeviriyor.:)

Hestamilin hormonu alerjiyi tetikleyen hormon. Hestamilin düzene girer se sorunum hallolur sanıyorum..

https://kolloidales.com/feinste-kolloidale/kolloidales-kupfer/ burada anlatıyor
Öncelikle geçmiş olsun, ölüme takılmayın, her fani bir sebepten ölecek. Fakat insan şifasını muhakkak arayacak! Siz elbette konuyla ilgili bilgi birikimine sahipsinizdir de Bakır'ın Ağır Metal olduğunu, icabında zehirlenmeye yol açabileceğini hatırlatmakta yarar var.

Bakır içeren gıdaların tüketimiyle olmuyor muymuş bu iş? Siz muhakkak bunu da biliyorsunuz ama sormuş olalım.

Gecmis olsun, diger gumus konusunda da gecti karismayayim diyorum ama dogru biliyorum diyenler artista son gunlerdw ...

Hic elektroliz yaptiniz mi, saf su iletken degil iletken hale getirmek icin ya asit ya tuz atilir. Elwktrolizin suresine ve metal ile elektrolide gore goruntusu koyulasir siyahlasir ki mideniz almayabilir. Elektrolizde metal diger elemana yapistigindan ve sivida ender kalan madeni partikulu olcmek saymak yuksek maliyetli oldugundan saglik bulacaginizfan supheliyim. Evinde hic elektroliz yapmayan varsa kisa sureli de olsa mutlaka yapmalidir anlattiklarima sahit olmalidir, uyusmayan bir nokta varsa itiraz etsin.

Ayrica saf su saglik acisindan zararlidir icilmemelidir! Zaten uretici uzerinde yazar.
3 ay elektroliz yaptım su saf olsada elektroliz gerçekleşiyor. Kendi tecrübem. Şöyle oldu, gece elektrolize bıraktığım tel sabaha anca karardı ilk kararma uzun sürüyor elektrolizin sonlarına doğru kararma aralığı düşüyor. En son 15 saat kadar geçtikten sonra 15 dk kaya düşüyor. Benim uyguladığım mili amper çok düşüktü normalde 300 ma yapılan elektroliz yaklaşık 8 saat i buluyor.

3 ay elektroliz yaptım su saf olsada elektroliz gerçekleşiyor. Kendi tecrübem. Şöyle oldu, gece elektrolize bıraktığım tel sabaha anca karardı ilk kararma uzun sürüyor elektrolizin sonlarına doğru kararma aralığı düşüyor. En son 15 saat kadar geçtikten sonra 15 dk kaya düşüyor. Benim uyguladığım mili amper çok düşüktü normalde 300 ma yapılan elektroliz yaklaşık 8 saat i buluyor.

Bu, suyun saf olmadığı anlamına gelir, demekki su da iletişimi gerçekleştiren Elektrolitler var. Adı üzerinde Saf Su.

Öncelikle geçmiş olsun, ölüme takılmayın, her fani bir sebepten ölecek. Fakat insan şifasını muhakkak arayacak! Siz elbette konuyla ilgili bilgi birikimine sahipsinizdir de Bakır'ın Ağır Metal olduğunu, icabında zehirlenmeye yol açabileceğini hatırlatmakta yarar var.

Bakır içeren gıdaların tüketimiyle olmuyor muymuş bu iş? Siz muhakkak bunu da biliyorsunuz ama sormuş olalım.
Zaten herkese ben ölecem diyorum herkes hadi canım diyor. Diyenlere dünyaya kazık mı çakacaksın sende öleceksin diyorum..
Şaka bi yana benim rahatsızlığımda olan hastalara adrenalin iğnesi veriyorlarmış kendi kendine yapsın diye.. Boğularak uyanıp adrenalin iğnesini bulacam o şekilde kurtulacam.. Bu pek mantıklı gelmiyor doğrusu..

Bu, suyun saf olmadığı anlamına gelir, demekki su da iletişimi gerçekleştiren Elektrolitler var. Adı üzerinde Saf Su.
Benim şu anki işim su arıtma işi.. Suya bir damla tuz koyarsan iletkenlik yani ppm fırlar gider.. Ne yaptığımı biliyorum..

Zaten herkese ben ölecem diyorum herkes hadi canım diyor. Diyenlere dünyaya kazık mı çakacaksın sende öleceksin diyorum..
Şaka bi yana benim rahatsızlığımda olan hastalara adrenalin iğnesi veriyorlarmış kendi kendine yapsın diye.. Boğularak uyanıp adrenalin iğnesini bulacam o şekilde kurtulacam.. Bu pek mantıklı gelmiyor doğrusu..

Tuzlu Su kürünü biliyor musunuz?

İlk suda ısıtma yapıyoruz sonrasın da az miktar gümüş suyu karıştırıyoruz ısınan suyun nasıl iletişim yaptığını bilmiyorum ama yapıyor..

İlk suda ısıtma yapıyoruz sonrasın da az miktar gümüş suyu karıştırıyoruz ısınan suyun nasıl iletişim yaptığını bilmiyorum ama yapıyor..
Ben biliyorum ve söylüyorum fakat bir kez daha tekrar etmem ve tartışmam, o bilmediğiniz şey Saf Su Değilmiş oluyor.

Şu adamın sayfasını bir araştırın. Benim tanıdığım olur. Faydası olabilir diye düşünüyorum.

https://yucelaydemir.de/?page_id=136

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri