s7 PLC Ödevi

adana0

Üye
arkadaşlar plc ödevime yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba....

Ekli dosyalar

• plc ödev soruları.doc
    2.6 MB · Görüntüleme: 102
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ben bişeyi merak ediyorum yanlış anlaşılmasın 4 mü 2 yıllık okul sorusu mu bunlar eğer dört yıllıksa plc öğreniyorum demeyin bu ne ya bi tane analog işlem sorusu yok habire motoru durdur sonra çalıştır şu kadar zaman bu kadar zaman neyse sen birkaç örnek yap bizde yapamadığın yerde yardımcı olmaya çalışırız

sorun şu öğrendiğimiz bişey yok zaten açıktan okuyoruz elimizde çok az bir döküman var ama soruların elimizdeki dökümanlarla alakası yok o yüzden zorlanıyoruz ne soracağımız bir öğretmen nede öğreten birisi ondan zorlanıyoruz ödev işte eğer plc bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
senn yapabileciğin sorular var içinde yapamadıklarını sor bence

biliyorsan yardımcı ol birkaç tanesini yaptık ama doğruluğu tartışılr..internette var bazılarının benzerleri..sorun şu bize bişe öğreten yada soracağın bir hoca yok uzaktan öğretim döküman ve örnekler yetersiz bilmediğimiz bişeyi nasıl yapacağız....bizimde az çok mantığımız var bişeyler yapmaya çalışıyorum ama bu kadar napim...yoksa ben yatim ödevi beleşe getirim derdinde değilim...

kitapdan yada anlattığından soran öğretmen düşük seviyedeki bir öğretmendir.
Bu sorularla hiçbir alakan yoksa o okulu bitirip ne yapacaksın ?
Asgari ücretle çalışıp Otomasyon işini mi öğreneceksiniz?
Daha okuduğunuz okulu benimsememiş ilerde icra edeceğiniz meslek olduğunu idrak edememişsiniz.
Peki bunca lafı neden söyledim ?
Genç arkadaşlar doğru söylüyor. Ucundan kenarından yapın birşeyler yanlış olsun biz burada düzeltelim.
Sadece sorulara çalışıp konularla alakası olmayan ve hasbel kader mezun olacak bir öğrenci iseniz hiç o okula gitmeyin ananızın/babanızın emeğine yazık..

uzaktan PLC eğitimimi... üstelikte hiç bilgisi olmayanlara... Bakalım daha neler duyacağız.

arkadaşlar ekteki son soruyu yapabilen var mı ya da ona benzer sorusu ve cevabı olan..

Slm.
Konuyu ödev kısmında açman gerekiyordu kardesim. Konuyu doğru yerde açman konunun selayeti için önemli çünki birçok öğrenci arkadaş o başlik altinda toplaniyor.
Hangi soruları yaptın, önce onu sorayım yaptiklarının cevaplarınıda yükle buraya. Ozaman yardimcı olacak arkadaslar çıkacaktır. aksi taktirde pek yardım alabileceğini düşünmüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,452
Kullanıcılar
450,393
Son üye
emirhan111

Yeni konular

Geri