s7-300 wincc yardım

raufguler

Üye
arkadaslar cok arastırma yaptım ama bulamadım çözümünü elimde hazırlanmış bir s7 programı var programı actıgımda simatic wincc flexible yazan bir pencere geliyor resmini asagıda ekledim bilgisayarımda wincc de yuklu ama nedenini anlamadım ne yapmam lazım şimdiden herkeze tesekkurler....

Ekli dosyalar

• Yeni Bit Eşlem Resmi.rar
    6.3 KB · Görüntüleme: 50
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sendeki Wincc heralde wincc flexible yüklü olmalı proje içindeki panel programını acman için. plc kısmında sorunun olmaz sadece paneli açamazsın.

ewet wincc flexble yuklu program kısmında sorun yok ama panelide acmak istiyorum ne yapmam gerek

step7 de actıktansonra ekranın bir fotosunu cekip ekleyebilirmisin, yada proje paylasabilecegin birseyse onu ekle.

arkadaslar step7 yi actıgımda cıkan pencere bu yardımlarınızı beklyorum...

Ekli dosyalar

• Yeni Bit Eşlem Resmi.rar
    46.6 KB · Görüntüleme: 39
Rauf op projesi step 7 ye entegre değil.Ayrıca wincc 2008 'mi 2007'mi?

Daha önce Yapılmış proje farkılı pc de açılmış oala bileceksorunlar. Winccflexible yüklü olmayabilir versiyon farklı olabilir ilişkilendirilmiş dizin yanlış olabilir ilişkilendirilmesigerekebilir.

projenin tam acılmıs halini goremedim ama birde projeyi ''yeni klasör''den alıp ''c'' nin altından bir açmayı denesene

BENİM ANLADIĞIM SENİN BİLGİSAYARDA HİÇBİR WİNCC Fexible yok.
Projeyi açmak istiyorsan WINCC Felxible elinde olması lazım.
WİNCC Flexible 2008 olursa daha iyi (Birde WINCC Flexiblenin üç türlü sürümü var)

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri