s7-300 Almanyada Hazırlanmış Program Dil Sorunu

anladim ustaz tesekkur ediyorum bende bunu anlamak stiyordum

aa anladim ago kardes tesekkur ediyorum bende bunu anlamak istiyodum..

anladim ustaz ama burada bu programi tam olarak anlatabilecek kimse yokmu aceba ?

tamam ustaz anladim nedense forumda gorunmedi yazdiklarim onun icin bi kac defa yolladim cevap..
aceba forumda bu programi bana iyice anlatabilecekkimse varmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
language dosyasını not defteri ile açın. ikinci sıradaki sayı windows dil kodundaki sayıdır. türkçe için 1055, ingilizce(ABD) için 1033
olmasını istediğin dilin kodunu yaz, kaydet çık. programı tekrar çalıştır.

language dosyasını not defteri ile açın. ikinci sıradaki sayı windows dil kodundaki sayıdır. türkçe için 1055, ingilizce(ABD) için 1033
olmasını istediğin dilin kodunu yaz, kaydet çık. programı tekrar çalıştır.

Merhaba,

Yanlış biliyor olabilirim ama sadece kodun başındaki 0'ı 1 ile değiştirsek yetiyor diye hatırlıyorum?

bahsettiğim yöntem tamamen çalışan bir yöntemdir. yöntemde problem yok. bize yedek olarak verilmiş PLC dosyalarının dil problemi yüzünden açılmama problemini, bu yöntemi kendimiz bularak gidermiştik.

merhabbalar s7 projesini langue dosyasını sil bütün simatic manager de açılır kesin çözüm bu umarım işinize yarar.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri