s7-200 Egitim Seti

Böyle bir seti o kadar isterdim ki. Ama para... :)

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
dyebiliriz kardeşim fakat satılmıyor degil hala satılıyor zira piyasadan kalkması okadar kolay olmaz çünkü hala calısan makinaların uzerınde mevcut arıza yapması halınde atıyorum cpu arıza yaptı neyapacaksın butun ınput autput genişletme modulleri de var devrede 1200 le degiştiremeyecegine gore o yuzden hala satısı vardır

göze hoş gelen bi tasarım olmuş.

ilginizden oturu herkese tesekkur ederım arkadaslar

dyebiliriz kardeşim fakat satılmıyor degil hala satılıyor zira piyasadan kalkması okadar kolay olmaz çünkü hala calısan makinaların uzerınde mevcut arıza yapması halınde atıyorum cpu arıza yaptı neyapacaksın butun ınput autput genişletme modulleri de var devrede 1200 le degiştiremeyecegine gore o yuzden hala satısı vardır

s7 200 bu yılın başı itabarı ile üretimi durduruldu ancak kanunlar gereği 10 yıl yedek parça vermez zorunluluğu var set yada plc alamayım ama arızalı parçaları alabiliriz

ustam bu arada keske seçicileri ve butonları etiketleseymişsin şahane olurmuş ama böylede güzel benim hurdaya bakınca :D

hayırlı olsun güle güle kullanın çok güzel bir set yapmışsınız s7-200 ölmedi arkadaşlar ölmezde

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri