s7-1200 Videolu Eğitim

Arkadaş ben s7 1200 plc eğitimi ile ilgili videolu eğitimleri Scada-Plc.com adresinde buldum indirdim anlatımlar gayet güzel ilgilenlere duyurulur.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sitenin açıldığına eminmısınız sürekli trojen uyarısı alıyorum. Ama tunel yardımıyla siteye ulasıp videoları aldım teşekkürler :D fakat şifre nedir onu göremedim..

Son düzenleme:
eğitim videoları 30tl her bir bölüm için.

ben aldım 4 bolümü de adam işi biliyor. güzelde anlatıyor. onun sayesinde bir çek iş yaptım plc ile

bende aldım orhan abi gercekten işi biliyor tabiki ticaretini yapacak adamda beyin var bilgi kolay elde edilmiyor bence az bile bilginin ticareti olmazsa öğretmenlere maaş ödenmez

arkadaşlar o videolar için 205 tl çok çok çok ucuz bir rakam . 21. yüzyıl artık bilgi dünyası herkes her şeyi beleşe verebilir ama artık bilgi asla . bence çok iyi bir eğitim seti. vede bence çok çok ucuz

Merhaba Arkadaşlar;

Hazırladğımız ürünleri alarak destek olan ve her ortamda bizleri savunarak onurlandıran arakadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.2008 yılında ilk hazırladığımız videoları ücretsiz sunmaya başlamıştık ama ücret ödemeden bulabildiğimiz ürünler ile, kalitesiz bir video kamera ile, sessiz video kayıtlar ile, düşük çözünürlükteki videolar ile kısacası amatör ve nerede ise bedava.

Bu amatör videolarımızı ve anlatımlarımızı izleyen teknik ve akademisyen arkadaşlarımız çeşitli isteklerde bulundular ;
-Daha kaliteli videolar olamaz mı?
-Video anlatımlarda ses olamaz mı?
-Yeni sistemler ile ilgili eğitimler olamaz mı?
-Eğitimlerinizde Bir çok otomasyon ürünü kullansanız olmaz mı( AC-SERVO-STEP motor sürücüleri, analizörler,transmitterler vb..)
-Eğitimleri online değilde bilgisayarımızda izlesek olmaz mı?
-Daha uzun süreli ve kitap gibi sıra ile giden videolar olmaz mı?
-Servolarla ilgili eğitimler yapsanız olmaz mı?
-Robotlar ile ilgili eğitimler,motion controler eğitimleri yapsanız olmaz mı?
-Telefon ve mail ile bizlere destek olsanız olmaz mı?
ve buna benzer birçok soru ve isteklere tabiki olur ama bunların masraflarını kim karşılayacak diye sorduk ?
CEVAP : Tabiki biz...

Bu ürünleri ücretsiz dağıtmak için masraflarımızı karşılamak için ;
-Birçok firmaya destek maili attık, bize reklam verin ürün desteği yapın(Cevap vermediler)
-Kosgebe gittik İnteraktif otomasyon eğitim ürünü üreteceğiz dedik (o ne dediler ,galiba biz onu destekleyemeyiz dediler)
-Tübitaka başvurduk (destekleyemiyoruz cevabı geldi)
-Bazı ücretsiz plc kursu veren arkadaşlarla konuştuk nasıl kaynak buluyorsunuz diye...Bazı yolları var arastırın dediler...
-Avrupa birliği desteklerini araştırdık,bir yardım kuruluşu yada kar amaçlı olmayan bir dernek kurmanız lazım dediler(Dernek ofisi,ofis malzemeler,kuruluş aşamaları,kuruluş zamanı ve süresi vs...bunun için ne yazıkki ne zamanımız ne de prosedürleri aşacak tanıdıklarımız yok)

Neyse hala bu işin ticaretindeler , bilgi paylaşıldıkça çogalır gibi sözlerle birçok ortamda bizlerin yaptığı işleri yorumlayan tüm arkadaşlarımıza işin ne kadar meşakatli ve zor olduğunu anlatmak istedim.

Bizim yaptığımız video ve çalışmaları görerek örnek alıp yada ilham alıp ürün üretmeye başlayan arkadaşlarımıza ve abilerimize başarılar dileriz.

Başladığımız işi her zaman en iyi şekilde sürdürüp, en iyi şekilde devam ettirmişizdir...Bundan sonrada en yeni ve en yenilikçi ürünler ile sizlerin yanında olacağız...

Saygılarımızla
scada-plc

Merhaba Arkadaşlar;

Hazırladğımız ürünleri alarak destek olan ve her ortamda bizleri savunarak onurlandıran arakadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.2008 yılında ilk hazırladığımız videoları ücretsiz sunmaya başlamıştık ama ücret ödemeden bulabildiğimiz ürünler ile, kalitesiz bir video kamera ile, sessiz video kayıtlar ile, düşük çözünürlükteki videolar ile kısacası amatör ve nerede ise bedava.

Bu amatör videolarımızı ve anlatımlarımızı izleyen teknik ve akademisyen arkadaşlarımız çeşitli isteklerde bulundular ;
-Daha kaliteli videolar olamaz mı?
-Video anlatımlarda ses olamaz mı?
-Yeni sistemler ile ilgili eğitimler olamaz mı?
-Eğitimlerinizde Bir çok otomasyon ürünü kullansanız olmaz mı( AC-SERVO-STEP motor sürücüleri, analizörler,transmitterler vb..)
-Eğitimleri online değilde bilgisayarımızda izlesek olmaz mı?
-Daha uzun süreli ve kitap gibi sıra ile giden videolar olmaz mı?
-Servolarla ilgili eğitimler yapsanız olmaz mı?
-Robotlar ile ilgili eğitimler,motion controler eğitimleri yapsanız olmaz mı?
-Telefon ve mail ile bizlere destek olsanız olmaz mı?
ve buna benzer birçok soru ve isteklere tabiki olur ama bunların masraflarını kim karşılayacak diye sorduk ?
CEVAP : Tabiki biz...

Bu ürünleri ücretsiz dağıtmak için masraflarımızı karşılamak için ;
-Birçok firmaya destek maili attık, bize reklam verin ürün desteği yapın(Cevap vermediler)
-Kosgebe gittik İnteraktif otomasyon eğitim ürünü üreteceğiz dedik (o ne dediler ,galiba biz onu destekleyemeyiz dediler)
-Tübitaka başvurduk (destekleyemiyoruz cevabı geldi)
-Bazı ücretsiz plc kursu veren arkadaşlarla konuştuk nasıl kaynak buluyorsunuz diye...Bazı yolları var arastırın dediler...
-Avrupa birliği desteklerini araştırdık,bir yardım kuruluşu yada kar amaçlı olmayan bir dernek kurmanız lazım dediler(Dernek ofisi,ofis malzemeler,kuruluş aşamaları,kuruluş zamanı ve süresi vs...bunun için ne yazıkki ne zamanımız ne de prosedürleri aşacak tanıdıklarımız yok)

Neyse hala bu işin ticaretindeler , bilgi paylaşıldıkça çogalır gibi sözlerle birçok ortamda bizlerin yaptığı işleri yorumlayan tüm arkadaşlarımıza işin ne kadar meşakatli ve zor olduğunu anlatmak istedim.

Bizim yaptığımız video ve çalışmaları görerek örnek alıp yada ilham alıp ürün üretmeye başlayan arkadaşlarımıza ve abilerimize başarılar dileriz.

Başladığımız işi her zaman en iyi şekilde sürdürüp, en iyi şekilde devam ettirmişizdir...Bundan sonrada en yeni ve en yenilikçi ürünler ile sizlerin yanında olacağız...

Saygılarımızla
scada-plc
orhan bey açıklamalarınız için teşekkürler.Özellikle kaynaklarınızı ücretsiz dagıtmak için yaptıgınız çalışmaları ve girişimleriniz için sizi özellikle kutluyorum.Forum gibi yerlerde ben bilginin ücretsiz olarak paylaşılması taraftarıyım.Görsel bir ders hazırlamanın ne kadar vakit aldıgını ve ne kadar zor oldugunu çok iyi biliyorum.Bu tür kaynaklardan gelir elde edecek insanlar için bence degil 205 tl bence 500 tl bile normal.Belki dahada fazlası.Ancak sadece 10 krş daha ucuz oldugu için halk ekmek büfesinde sıraya giren insanların bulundugu bir ülkede yaşadıgımızı düşünüyorum bazen.Tabi herkes bu durumda demek istemiyorum.Neyse ben tekrar açıklamalarınız için teşekkür ediyorum emekleriniz için teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,332
Kullanıcılar
450,176
Son üye
electrical_engineer

Yeni konular

Geri