s7 1200 program hakkında yardım

kacmazzz

Üye
merhaba ;

işletmemizde mevcut çalışan bir dolum makinasına ilave otomatik yıkama programı yazdım çok küçük bir işlem fonksiyon block oluşturarak yazdım ve programın içerisine yükledim fakat bu defa programın manuel sayfasındaki komutlar çalışmıyor yıkama otomatik yıkama yapmasını istedigim ekipmanlar çalışmıyor manuel sayfasında hata nerdedir yardımcı olacabilecek biri var ise programı gönderebilirim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
online olduğun zaman manuel sayfanın yanında yeşil yanıyormu

yazmış olduğun proğramı proje olarak buraya ekleye bilirsen hem yeni başlayacak arkadaşlara örnek proje olur hemde proğramı inceleyip daha net bir şey söyleyebiliriz...

yazmış olduğun proğramı proje olarak buraya ekleyebilirsen hem yeni başlayacak arkadaslara örenk proje olur hemde proğramı inceleyip daha net bişey söyleyebiliriz...
şu an kullandıgım pc iş yerine ait oldugu için dosya paylaşma siteleri yasaklı yükleyemiyorum başka şekilde buraya koymamın yolu varsa söyleyin

programı ekledim yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
proğram görünmüyor bende tia portal v11 mevcut siz v10.5 de yazmışınız sanırım eğer bir çevirici bulabilirsem size yardımcı olmak isterim...

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri