Sıva Üstü Led Spot arızası

Merhabalar İki Katlı Giyim Mağazam var üst katta sıva üstü led spot kullanıyorum 35 tane ve sürekli arızalanıyor her hafta yeni aliyorum garanti 2 elektrik ustası getirdim çözümü bulamiyorlar
Binanın catısı yok kışın cok soğuk yazın cok sıcak oluyor Sebep bu mudur acaba ? eğer buysa ne yapabilirim çözüm olarak başka aydınlatma türü mü kullanmam gerek teşekkürler iyi günler herkeze

Merhabalar İki Katlı Giyim Mağazam var üst katta sıva üstü led spot kullanıyorum 35 tane ve sürekli arızalanıyor her hafta yeni aliyorum garanti 2 elektrik ustası getirdim çözümü bulamiyorlar
Binanın catısı yok kışın cok soğuk yazın cok sıcak oluyor Sebep bu mudur acaba ? eğer buysa ne yapabilirim çözüm olarak başka aydınlatma türü mü kullanmam gerek teşekkürler iyi günler herkeze
Sıcak ve soğukla ilgisi varmı bilmiyorum.
Nasıl LED kullanıyorsunuz çalışma sıcaklıkları nasıl acaba

Konu Sah
S
Sıcak ve soğukla ilgisi varmı bilmiyorum.
Nasıl LED kullanıyorsunuz çalışma sıcaklıkları nasıl acaba
çalişma sıcaklığını bilmiyorum ama şunu kullaniyorum
HOROZ 18W 6000K BEYAZ IŞIK SIVA ÜSTÜ YUVARLAK LED PANEL ARMATÜR

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
LED armatürlerin kendi kullanım kılavuzları karton ambalajlarında bulunuyorsa çalışma ortam sıcaklıkları burada yazabilir. Çalıştıkları sıcaklık ortamı bunun çok üzerindeyse (LED'lerin tümü aşırı sıcaklığa, üzerinden önlem alınmadan aşırı geçen DC akımlara karşı aşırı ısınmaya, vb. karşı çok hassas olduğundan) bozulmaları muhtemeldir. Aşırı soğuğa değil ancak aşırı sıcakta kimyasal katkılı LED iç yapıları bozulabilir. Bunun çözümü için, bir ön araştırmayı yaparak daha yüksek çalışma sıcaklığı teknik özelliğine sahip LED panel armatürlerini (eğer piyasada bulunuyorsa) seçebilirsiniz, örneğin. Kolay gelsin.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,533
Kullanıcılar
392,270
Son üye
Özlemala

Yeni konular