Sıralı 4 Motor devreye alma

HamzaAT.

Üye
Starta basıldıktan 10 sn sonra 1. motor 1. motordan 10 sn sonra 2. motor 10 sn sonra 3. motor 10sn sonra 4. motor devreye girecek 10 sn sonra tüm sistem otomatik duracaktır. Kumanda devresini ÇİZEBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM .İYİ GÜNLER DİLERİM

Starta basıldıktan 10 sn sonra 1. motor 1. motordan 10 sn sonra 2. motor 10 sn sonra 3. motor 10sn sonra 4. motor devreye girecek 10 sn sonra tüm sistem otomatik duracaktır. Kumanda devresini ÇİZEBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM .İYİ GÜNLER DİLERİM

Eğer ödevse kendin yapmalısın. Mesleğe başladığında kimse senin yerine birşeyler yapmaz.

BEN BUNUN ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM YAPIYORUM AMA 4 MOTORUN İKİSİNİ AYRI AYRI ÇALIŞTIRIYORUM SADECE BUNU NASIL TEK TEK ÇALIŞMASINI SAĞLAYABİLİRİM DİYE SİZLERDEN BİLGİ VE YARDIM ALMAK İSTİYORUM.

Bunu yapmanın bir şeyi yok . 1 zaman rölesi kullanıp 10 saniye sonra bir kontaktor çektireceksiniz . Çeken kontaktor hem motora yol verecek hemde yardimci kontağından başka bir zaman rölesi saymaya başlayacak. Ardışık olarak sistem devam edecek . En son çekecek zaman rolesinin kapalı kontağı stopa seri olacak . Böylece stop verecek .

SİZİN DEDİĞİNİZ ŞİMDİ DENEYECEĞİM TEŞEKKÜRLER.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri