Sıcak hava üflemeli havya takımı

Hocam sıcak hava üflemeli genelde SMD elemanları sökmede ve lehimlemede kullanılıyor siz smd gibi şeylerle uğraşmıyorsanız boşuna para vermeyin kullanırım derseniz iyi mal iyi para orta fiyatlı sizer yeter herhalde ince uçlu havyada olabilir

@Öğretmen27 Allah daha çok versin işleri büyüttün demek :), nelerle uğraşıyrun bakalım neden ihtiyaç duydun buna ona göre tavsiyede bulunalım. Ayda yılda bir için en ucuzunun parası vermek yerine cümbür cemaat ailecek yiyin :).

Hocamizi takdir ediyorum. Hem azimli hem sabirli. Bir gramda olsa her bilgiyi aliyor kaydediyor.

Lakin benimde gonlumde spektrum analizorleri osiloskoplar digital guc kaynaklari test ve olcu aletleri yatiyor ama malesef adi bir havya ve 11 000 000 eski para ile lisede 1996 da aldigim olcu aleti ile islerimi gormeye calisiyorum.

UhKV5BcuSxhz5Gvglqbm9flgk0OU3ZYBl9krc4uakGdZ42WSwH.jpg

d9p7jNK62exBu1GLrbcSNoAEmyJBuw_WCPA27P65pTccFVLFtA.gif

:)o pense 25 yaşinda marka knipexs orada olmasının sebebı kaba işler için orada sanırım 4 mm bakır tel kesıyordum hatırladığım kadarıyla

takım konusunda çok titizim set olarak durur benden başka kımse el suremez surdurmedımde yan keskıyle kolumda tuylerı kesebılecek durumda :) babadan oğula miras kalacak takım havalı havyanın markasını unuttum ama kalıtelı havya

@tekin126 Ustam yalnız konu dağınık masa değil, konuyu saptırmayalaım lütfen :).

Ustalarım cevaplar için teşekkürler. Micro usb şarj girişi, nadir de olsa smd entegre sökümünde kullanmak istiyorum. 200 TL'yi nerelere vermiyoruz ki... Bu da benim merakım, ilgi alanım elimin altında bulunmasını istiyorum. Elimden geldiği kadar kendimi elektronik alanda geliştirmek istiyorum. Bu arada basit elektronik devreleri unuttum zannetmeyin şu çocuklara karneleri dağıtıp tekrar döneceğim sayenizde...

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri