Vakum havya tavsiyesi

Pratik durumu nedir elektronik tamiratta haşır neşir tecrübe zananın nedir bilmiyorum ama pro olmadığın anlaşılmakta tr sökmek zor değil pc anakartı dersen o başka ilave bilgi pratik ister, şu an için o para gereksiz masraf gibi.

bu sokakta bedava yavru kedi köpek alabilcekken petshoptan 1K-3K'ya almaya benziyor ...

Pratik durumu nedir elektronik tamiratta haşır neşir tecrübe zananın nedir bilmiyorum ama pro olmadığın anlaşılmakta tr sökmek zor değil pc anakartı dersen o başka ilave bilgi pratik ister, şu an için o para gereksiz masraf gibi.[/QUOT

Tam da ben de bunu diyecektim. Ben bile bu işin icinde degilim ama kac bacakli entegre olursa olsun kalem havya ve lehim pompasiyla rahatca sokebiliyorum.

Yukardaki arkadaşların ve sizin görüşleriniz bana çok boş geldi şöyle bi laf vardır vede çok doğrudur ki: ne kadar köfte o kadar ekmek sen ne kadar işini iyi yapsan daha iyi makinayla daha iyi yaparsın veyahut şöyle sen bi entegreyi 10 dk da söküyosan bununla 5 dakkada sökersin kaç bacaklı olursa olsun her entegreyi burda klavye başındada böyle sökersin :) aldım ben makinayı çok memnunum ben demiyorumki en iyisi bu vakum havyalarının en ucuzu sonuçta amma normal havyanın aldığım havyayla sidik yarışı yapamayacağına eminim yeni teknolojiye açık olma meselesi birde maddiyat ne demişler: alet çalışır el övünür... Haa sana bu havyayla söktüğüm pioneer marka tv nin kartı var göndereyimde sök kompadentleri kalem havyayla adamlar ne lehim atmış gör :D

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Almis oldugun takim hayirli olsun. Kardes kimsenin kullandigi alette gozumuz yok ayrica her yenilige de acigiz. Ama sen hic farkli goruse tahammulun yok belli. Kalem havya ile lehim pompasiyla sokecegin yer var sicak hava uflemeyle sokecegin yer var. Bunlar yukarida yazilmis zaten
Sen ne amacla sokecegini yazsaydin boş laf diye tabir ettigin laflari duymazdin. Sana almis oldugun takımla hayirli isler diliyorum. Ha bu arada kalem havyave pompayla sokemedigimizi sicak havayla sokeriz meraklanma.

Almis oldugun takim hayirli olsun. Kardes kimsenin kullandigi alette gozumuz yok ayrica her yenilige de acigiz. Ama sen hic farkli goruse tahammulun yok belli. Kalem havya ile lehim pompasiyla sokecegin yer var sicak hava uflemeyle sokecegin yer var. Bunlar yukarida yazilmis zaten
Sen ne amacla sokecegini yazsaydin boş laf diye tabir ettigin laflari duymazdin. Sana almis oldugun takımla hayirli isler diliyorum. Ha bu arada kalem havyave pompayla sokemedigimizi sicak havayla sokeriz meraklanma.
Dikkat ettiysen yukardaki arkadaşın biri ücreti pahallı demiş 1k lık havyayla yaparım demiş 3kvermem demiş laf etmedim zaten etmem de ama sen gözümüz yok falan diyosun yukarıdaki mesajını iyi oku kalem havyayla sökemeyeceğim kaç bacaklı olursa olsun entegre yok demişssin şimdi sıcak havaya döndün ne diyim boş laflar emmme işte dayanamıyorum yazıyorum şimdi yine yaptığım gibi yanlış anlaşılmasın sizin eleştirinize düzeltme babında eleştiri yapıyorum yoksa yukarda mesajından alıntı yaptığın arkadaş gibi bilip bilmediğim konulara mesaj yazmıyorum önceki mesaj sayım ve rutbem silinmiş uzun zamandır girmediğim için heralde :)

Yine soyluyorum ne amacla kullanacagini yazsaydin bu bos diye tabir ettigin kelamlari duymazdin. Ornegin pc anakart deseydin kimse sana kalem havyadan pompadan bahsetmezdi. Veya bu benzer kartlardan adi her neyse. Anladin mi kardes? Ayrica dondugumuz felan yok. Ayrica ne kidemi ne mesaji? Bu forumu 2010 dan beri takip ediyorum
Kendini yukseklerde gorme. O kadar yuksekte degilsin. Ne yuksegi ?:) Oldugun kadarsin ne bir fazla ne de bir eksik:) Ha varsin ha yoksun. Tipki benim gibi.

Elbet benim bilgilerimdende faydalanan olmuştur ben bilgi alışverişinde olmak için burdayım

Elbet benim bilgilerimdende faydalanan olmuştur ben bilgi alışverişinde olmak için burdayım

yoksa yukarda mesajından alıntı yaptığın arkadaş gibi bilip bilmediğim konulara mesaj yazmıyorum
Mikrofon sizde ne bilip bilmediğimi sizden duyalım madem beni benden iyi tanıyorsunuz!

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri