sürücü seçiminde yardım

yks001

Üye
slm arkadaşlar.5,5 kw redüktörlü ucunda karıştırma aparatı olan bi motor var.biz bunu sürücü ile sağ-sol şeklinde sürmek istiyoruz.bunun için ne marka ve model bi sürücü tavsiye edersiniz.birde tavsiye ettiğiniz süeücünün parametrelerini yollayabilirmisiniz.(çalışma ortamı nem ve rutubet yok)
teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
delta dan şaşma dostum..sitesine bak motor gücüne göre seçimini yap..

kardeşim özel mesaj atmışsın ben burdan yazayım en azından belki başka arkadaslarda bilmek ister.. ben 3 gün önce Delta VFD055M43A 5,5 kw serisinden aldım tek kelimeyle mükemmel cihaz.çok stabil ve kolay koılay sorun çıkarmaz..en az 30-40 uygulamamda bu model mevcut ve tek sorun yaşamadım dersem yalan olmaz..özelliklerini yazacak olursam;

TEKNİK ÖZELLİKLER

Orta ölçekli uygulamalar için ideal
Dahili potansiyometre ve Taşınabilir tuş takımı
0.1 – 400.0 Hz çıkış frekansı
Aşırı voltaj, aşırı akım, düşük voltaj, aşırı yük, aşırı sıcaklık, toprak hatası korumaları, tork ve kayma karşılama, self-test özelliği, enerji tasarrufu
Otomatik voltaj regülasyonu (AVR)
Gürültüsüz, 1-15 KHz Taşıyıcı Frekans Ayarı
4-20 mA / 0-10 V / 0-5 V analog sinyal giriş tipi seçimi
Ayarlanabilir V/F eğrisi
MODBUS, RS-485 haberleşme portu
6 adet çok-fonksiyonlu giriş, 8 adım hız kontrol ve PLC fonksiyonu
Çok-fonksiyonlu röle, fotokuplör ve analog çıkış
2 adet hızlanma / yavaşlama zaman ayarı ve S eğrisi
Index pozisyon kontrol fonksiyonu
Zero speed holding fonksiyonu
Açık çevrim vektör kontrol
Yüksek tetikleme frekansı
Auto-tuning, PID ve Sleep/Wake up fonksiyonu
Password koruması
IP20 / NEMA4 koruma, CE, UL onaylı

bu modeli al başın ağrımaz.. fiyatı ortalama 800$ civarı.. sen yinede araştır.

http://www.fasttr.com/ bu siteden destek alabilirsin deltanın resmi sitesidir

ben yashkawa diyorum başkada bişey demiyorum asla adamı yarı yolda bırakmaz

aynı konuyu kırk kere açıp aynı yorumların yapılması sadece geyik muhabbetidir diyorum , başkada bişey demiyorum

haklısın arakdaşım herkesin alışmış olduğu sürücüleri tavsiye ediyor bende altivar abb danfoss kullanıyorum ve maden sektöründe ama hepsi aynı yerde çalışmaları farklı dostum

Artık surucu teknolojılerı ılerı duzeylere geldı , ısıne gelen en ucuz markayı al

Surucu ıcın ıyı markalar bosuna tartısıyoruz arkadaslar haklı
ucuz olanı al ısıne gelen bır marka
hepsı bu ısı yapıyor senın ozel bır uygulaman yok

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular