Röle devamlı kontak yakıyor.

kablolara bak soketlere bak belki gevşek yada kirliler kablolarda kısa devre olabilir.
Bujilere giren soketlerden 2 tanesi yağ içinde aslında. Ama bir türlü temizleyemedim. usta olsun o alır genede dedi ama pek güvenemedim. Şimdi yeni röle sipariş ettim. Takmak için servise bıraktığımda oraları temizletip komple bir baktırıcam artık. Bende soketlerden olduğunu düşünüyorum

Bujilere giren soketlerden 2 tanesi yağ içinde aslında. Ama bir türlü temizleyemedim. usta olsun o alır genede dedi ama pek güvenemedim. Şimdi yeni röle sipariş ettim. Takmak için servise bıraktığımda oraları temizletip komple bir baktırıcam artık. Bende soketlerden olduğunu düşünüyorum
3. Kirli yakıt enjektörleri.
Siz yinede Enjektörlere bir baktırın.

Kirli yakıt enjektöründen kastınız nedir üstadım. Eğer kastınız spreyleme değil işeme şeklinde çalışan bir enjektör ise bu durumda arabanın vuruntulu çalışması gerekmez mi ? Yoksa başka birşey mi kastediyorsunuz ?

Hocam enjektörler söküleli 1 hafta oluyor daha. Valfler bozuktu temizlendi ayarlandı takıldı. Motorda kötü ses vuruntulu çalışma veya performans yakıt sıkıntısı yok.

Hocam enjektörler söküleli 1 hafta oluyor daha. Valfler bozuktu temizlendi ayarlandı takıldı. Motorda kötü ses vuruntulu çalışma veya performans yakıt sıkıntısı yok.
Çok iyi yapmışsınız, inşallah geri kalan da çözülür. Bu üç uyarı, Mercedes servislerinde bakılacaklar listesine alınmış.
Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri