protool v6.0 sp3 yukleme problemi

protool v6.0 sp3 yukleme yaparken su uyariyi veriyor. installation can only take place if the program and at least one configuration language have been selected yardimci olursaniz sevinirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Programı nereden indirdin?Hatalı veya eksik dosyalar
var herhalde.Tekrar indirip yeniden kur.

bu protoolde yukleme sorunu fromda bayadan berı var ama kımse cevabını veremedı ne yazıkkı.yada bır cozen olmadı dosyların ındırılmesınde bır sorun yokda bana gore upload sırasında eksık bır dosya var.

arkadaşlar op3 panele program atmak istiyorum fakat panel ile pc arasındaki haberleşmeyi yapamıyorum bu konuda acil yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

mustak kardes uyarın ıcın tesekkurler

arkadaşlar problemi bende yasıyorum. dil ayarını değiştirdim ama durum aynı..
yazılan kısayol da calısmıyor..
bu problemin cozumunu yazabilir misiniz?
bendede aynı mesaj geliyo..
installation can only take place if the program and at least one configuration language have been selected

Arkadaşım sanıyorum xp de bir dil sorunun olabilir, diğer bir konuda eğer protool6_sp3 ü nereden indiriyorsun bilemiyorum ama bana mail atarsan sana daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım.

Yüklediğiniz program dosyaalrında hata olduğu için
bu mesajı alıyorsunuz.Özelden meail atarsan sağlam programı
nereden bulabileceğini gönderebilirim.

Ben de Simatic C7-626 oparötör paneli var. Ve kitapçığında ProTool V.3.01 ile yükleneceğini yazıyor. Bu programı nasıl bulabilirim. ve hangi programla yükleyebilirim. WinCC2008 flex. de C7-626 yok. lütfen yardım...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri