protool v6.0 sp3 yukleme problemi

Yüklediğiniz program dosyaalrında hata olduğu için
bu mesajı alıyorsunuz.Özelden meail atarsan sağlam programı
nereden bulabileceğini gönderebilirim.

Size özel mesaj atmama iznim olmadığı için atamıyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar ilk önce yapmanız gereken şey Siemens - Industry Automation and Drive Technologies - Service& Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting sayfasına girin bu sayfanın alt kısımlarında protool_reg.exe diye bi dosya var onu indirin indirdeikten sonra onu sisteminizde çalıştırp kaydedin.
Daha sonra prootol dizinin içine girin ordan protool cs nin içine girin oradan tekrar protoolun içine girin ordan disk 1 içine girin. (c:protool_v60sp3[1]\Protool_v60sp3\Protool_v60sp3\ProTool.CS\ProTool\Disk1) bu disk 1 dizinin içinde package diye bi text dosyası var onu açın orada buluna şu satırı
P06000000F:8:;=?<>013=246:_=6203536N yenisi olan
S06000000F:8:;=?<>013=246:\=6203536N şu dizinle değiştirip kaydedin.
bilgisayarı kapayıp tekrar açın ve protoolu kurun.

işletim sistemi ingilizce olursa çalışır .
dil ayarı demiyorum tamamen inglizce.
ben kurdum hata felanda vermedi gayet iyi çalışıyor.

Slm arkadaslar,

sorun dil (konustugumuz dil: türkce, almanca, ingilizce) degil... configuration language'in manasi (almanca: Projektierungsprache) yani "makina dili".

Ben Protool'u almanca kurmak istedim ve sizin treade belirtiginiz sekilde hata geldi:
"Die Installation kann nur erfolgen, wenn das Programm und mindestens eine Projektierungsprache angewählt wird!"

bahadir arkadsin cözüm yolu, programi yüklemeye izin verdi.
Tesekür ederim.

aynı hatayı bendede verıyor yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek
------------------
aynı hatayı bendede verıyor yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek?

Son düzenleme:
arkadaşlar bende protool programını yüklemekte sorun yaşıyorum yükleme başlıyor sistem analizi yapılıyor başlayıp 100 e ulaşınca siyah ekran gelip yüklemeyi kapatıyor bir arkadaşımdan protool_reg.exe dosyasını yükleyip disk1 içindeki pacgate klasörünün içindeki uzantıyı değiştirmek gerektirdiğini okumuştum yaptım ancak sorunum çözülmedi bilen varsa yardımcı olabilir mi????

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri