proteuse ta bu neden oluşur?????

F.T.

Paylaşımcı üye
arkadaşlar proteuseta resimdeki hata ouşuyor sebebi nedir acaba.

iyi çalışmalar..

adsiz-345235.jpg

ben de daha önce protheusta bu tarz bi hatayla karşılaştım böyle hata penceresi çıkıyordu.. ya yanlış bağlantı yapmışsındır ya da kodunda eksik veya yanlış birşey vardır diye düşünüyorum.. kolay gelsin..

Bu gibi sorunların çözümünde dosyanın tamamını verirseniz yardım edilebilir.Tabii içerisinde ergenekona mahsus şifreler yoksa.

Hata proteusun değil kodları yazanın(simulasyon default ayarlarını oynamadı iseniz ki hata mesajına göre zayıf ihtimal).ADC başlamış ama ön çevrimde işaret işleme için fazla beklenmiş muhtemelen yeni işaret dizisi gelmiştir.

program normal çalışıyor ama bu hata sürekli olarak artarak devam ediyor.şöyle bi sorun daha var cpu kullanım %90 ları buluyor program komutları çok agır işliyor.bu neyden kaynaklanır.
iyi çalışmalar..

ferittt ' Alıntı:
program normal çalışıyor ama bu hata sürekli olarak artarak devam ediyor.şöyle bi sorun daha var cpu kullanım %90 ları buluyor program komutları çok agır işliyor.bu neyden kaynaklanır.
iyi çalışmalar..
sn ferittt isis te simülasyon gerçekleşirken cpu kullanımı hat safhaya çıkar
çünkü pic ile gerçekleştirilen işlemler gerek bekletme gerek başka işlem olsun pc nin cpu sunu meşgul eder
ayrıca ortada bir hata varsa pic komutu her işlemeye çalıştığında bir hata mesajı oluşturacaktır bu yüzden önbelleği çok zorlayacak çpk işlem gerektirdiği için de cpu yu meşgul edecektir.

yukarda bahsettiğiniz hataya gelince galiba adc kurulumunda bişeyler var picin yanlış musallim akadaşın bahsettiği gibi olabilir
kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri