Programcılığa Hangi Dilden Başlamalıyım?

temel C öğrendikten sonra gerisi kolay

Daha önce bunu araştırmıştım ve "phyton" çıkmıştı sonuç. Bu işi öğrenmenin tahminimin çok ötesinde zaman ve efor gerektirdiğini anladığım gün vazgeçmiş, hazır yapılmışı var deyip onları kullanmaya devam ettim:)
Programlama ile uğraşan arkadaşlara da sabır dilerim.

bence C dili kardeşim daha sonra kendini geliştirerek C++ ve Csharp ogrenırsen ıstedıgın heryerde buyuk sırketlerde yer bulurusn ama kaç senını verırısın :) orasını boşver...

C# 'tan Başla.C 'nin temellerinden başlayan bir kaynak bulup konu atlamadan sabırla ilerle.

Bencede C ile baslamak iyi olur. Sonrasinda C# ögrenirken gerekli ön bilgiyi almis olursunuz.

hepsiylede istediğini yapabilirsin kim neyi öğrendiyse veya duyduysa onu tavsiye ediyor ben delphi harika bir dil ban göre fakat C++ da biliyorum C# öğrendim ama delphi xe2 kullanmaktan vaz geçmem . Ama java kadarda geçerli bir dil yok her sistemde çalışıyor . en kısa zamanda bende java öğreneceğim zaten

ben visual basic den girdim html den ilerledim php den çıktım garip bir sıralama olabilir

eğer hiç bir dilde tecrüben yoksa python dan başla.java ve c# ile devam et.gerisi gelir.

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,223
Son üye
elektrikklicocuk

Yeni konular

Geri