Pyqt5

MERHABA DAHA ÖNCEDE SORDUĞUM SORUNUN CEVABINI ALAMADIĞIM İÇİN TEKRAR SORMAK İSTİYORUM BİRÇOK DENEME YAPTIM ARAŞTIRDIM AMA BİR TÜRLÜ AYNI SAYFADA İKİ FARKLI LAYOUTU NASIL KUALLANABİLECEĞİM HAKKINDA TÜRKÇE BİR KAYNAK BULAMADIM EDİTÖR ÜZERİNDE DENEMELER YAPTIM YABANCI KAYNAKLARA BAKAYIM DEDİM AMA İNGİLİZCEM OLMADIĞINDAN YADA VAR OLAN ÖRNEKLER GENELDE ÇOK KARMAŞIK PROGRAMLARDA BULUNDUĞUNDAN BİR TÜRLÜ BU SORUNUN CEVABINI BUAMADIM.
(((((((((((( "TEK SAYFADA İKİ FARKLI GRİD LAYOUTU NASIL YAN YANA KATABİLİRİM" )))))))))))
LÜTFEN BU KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN İNSANLAR VARSA BASİT ÖRNEKLER
YADA BU KONU HAKKINDA KAYNAKLAR VAR İSE LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Mesajlarına cevap bulamaman çok tabi, nitekim büyük harflerle yazılan iletiler bağırma anlamına gelir.

Mesajlarına cevap bulamaman çok tabi, nitekim büyük harflerle yazılan iletiler bağırma anlamına gelir.
mesajlarına cevap bulamamam çok tabi derken ne demek istediniz ve attığınız link ne alaka???
daha NET bir şekilde açıklarmısın

Tamamı büyük harf kullanımı yazı dilinde hoş karşılanmaz. Kurumsal yazışmalarda muhtemelen ihtar alırsınız şikayet maillerinde ise cevap verilmez. ( Büyük harf ile şirket içi yazışma yapıp ihtar alan birisi)

Tamamı büyük harf kullanımı yazı dilinde hoş karşılanmaz. Kurumsal yazışmalarda muhtemelen ihtar alırsınız şikayet maillerinde ise cevap verilmez. ( Büyük harf ile şirket içi yazışma yapıp ihtar alan birisi)
Hmm anladım çok teşekkür ederim ama benim sorum hakkında yani tek sayfada iki layout kullanma veya yan yana iki layout kullanma hakkında bir fikriniz varmi

Hmm anladım çok teşekkür ederim ama benim sorum hakkında yani tek sayfada iki layout kullanma veya yan yana iki layout kullanma hakkında bir fikriniz varmi
Malesef benim bilgim yok. Bir yardımcı çıkar umarım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri