Polar Fault Locator PFL760 software yazılımını bulamıyorum.

shadow35

Üye
Arkadaşlar elimde polar fault locator pfl760 elektronik kart arıza tespit cihazı var fakat CD sini kaybettim bulamıyorum sitesine mesaj yazdım ilgilenen yok elinde cd si olan varsa bana image dosyası yapıp linkini atabilir mi zor durumdayım teşekkurler..

Sanırım kimsede yok program [emoji20]

Arkadaşlar elimde polar fault locator pfl760 elektronik kart arıza tespit cihazı var fakat CD sini kaybettim bulamıyorum sitesine mesaj yazdım ilgilenen yok elinde cd si olan varsa bana image dosyası yapıp linkini atabilir mi zor durumdayım teşekkurler..
Bende var programı banana bilgisayara bağlantı kablosunun şeması lazım birbirimize yardımcı olalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Arkadaşlar Polar PFL760 Cihazı Olupta Satmayı Düşünen Olursa Ben Alırım. Lütfen Benimle Irtibata Geçin 0***

polar yok ama hiç kullanılmamış efr var. real elektronikten.
poların yerlisi diyebiliriz

Polar cihazına ait bütün yazılımlar elimde var. İhtiyacı olan arkadaşlar özelden iletişime geçerse ilgili yazılımı verebilirim. Hayırlı forumlar.

Polar cihazına ait bütün yazılımlar elimde var. İhtiyacı olan arkadaşlar özelden iletişime geçerse ilgili yazılımı verebilirim. Hayırlı forumlar.
Bana arka rs232 kablo bağlantı uçları lazım yardımcı olursanız sevinirim

Hala lazımsa atabilirim

Ekli dosyalar

• pfl760_780_v6.70cd.zip
    4.6 MB · Görüntüleme: 61
Merhabalar bana iletebilir misiniz?
Hala lazımsa ataBilg
Bilgisayar kullanımına uygun değil diye bir uyarı alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri