PLC'yi Nasıl Öğrenirim?

vuslat68

Üye
hocam ben PLC öğrenmek istiyorum ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum ancak nerden başlayacağımı da bilemiyorum bu yuzden bir turlu başlayamadım bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
eğer kumanda bilgin varsa akıllı röle alarak başlangıç pratiğini almanı tavsiye ederim ki maliyet fazla olmayacaktır marka reklamı yapmak istemem ama mesela siemens logo nun eğitim seti var yada plc de olabilir.bunların içinde lisanslı programı ve örnekleri türkçe anlatımıda var programı tam anlamıyla öğrendiğinde plc ye geçiş yapabilirsin..forumda farklı markalar için plc bilgileri var önce bu ürünlerden bütçene uygun olanı al bir an önce uygulamaya başla derim.. kolay gelsin..

bahçelievler erken avcı eml özimek kapsamında ÜCRETSİZ plc kursu başlayacak
ekim ayı içerisinde. ************@hotmail.com adresine mail atarak kayıt yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel başlık.
Fultek olarak WinTr scadayı ürettik 2 yıldır satıyoruz. Speed Plc adıyla plc ürünümüzde yakında piyasaya çıkıcak. Webinar (Internet üzerinden) plc eğitimlerimizde paralerinde başlayacak. Eğitimlerimiz her zaman olduğu gibi kontrolkalemi.com dan duyrulacaktır.

PLC kursla öğrenilmezz...Kurs sadece ilk adımdır.Seni ayağa kaldırır.Ondan sonra yürümek için Deneyim..deneyim..deneyim...

Güzel başlık.
Fultek olarak WinTr scadayı ürettik 2 yıldır satıyoruz. Speed Plc adıyla plc ürünümüzde yakında piyasaya çıkıcak. Webinar (Internet üzerinden) plc eğitimlerimizde paralerinde başlayacak. Eğitimlerimiz her zaman olduğu gibi kontrolkalemi.com dan duyrulacaktır.
en kısa zamanda bekliyoruz güzel uygulama.Aslında eğitimi verilen plc leri herkes daha çok tercih edebilir diye düşünüyorum türkçe ve kullanıcı dostu ise harika..

kursumuza katılırsan öğrenirsin ! istanbuldayız bekleriz.

ücretsiz özimek kursları

katılmak isterdim ancak ben mersindeyim hocam

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri