plc

esesli1972

Üye
sıemens ve schıder kartları arasındaki fark nedir

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sıemens ve schıder kartları arasındaki fark nedir

YA GÜZEL ARKADAŞIM yaşın kaç ne iş yaparsın bilmiyorum ama yöntemin yanlış , kardeşim gir web sitelerine bahsettiğin firmaların datasheetlerini , teknik bilgilerini indir sonra aç ikisini de karşılaştır , mukayese et , sonra karar ver , içinde çıkamadığın bulamadığın bir yapamadığın bir sorun olur gelir bir forumda işin ehli kişilere bunu sorarsın bilen cevap verir yorum yapar ama ne kadar hazırcı bir millet olduk illa birisi bir sey söyleyecek , velefki ben burda sana 2 kart arasında su fark var dedim inanacakmısın ? benim doğru söylediğim yada yanlış bilmediğim ne malum ??? lütfen herkes biraz sorumluluklarını yerine getirmeyi araştırmayı ve okumayı öğrensin derim , aslında tepkim sana değil bu mantığa sadece umarım şahsi bir sey algılamassın.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri