PLC yazılım ögrenmek istiyorum

m3r790

Üye
18 yasındayım meslek lısesınden yenı mezun oldum PLC yazılım ögrenmek ıstıyorum hıc bı ucret ıstemıyorum sadece ogretmek ılgılenenlere teşşekur ederım tel no.0537-333-28-90

hiç istemezsen olmaz canım öyle bedava öğrenmek olurmu hiç.....en azından adını koy...

18 yasındayım meslek lısesınden yenı mezun oldum PLC yazılım ögrenmek ıstıyorum hıc bı ucret ıstemıyorum sadece ogretmek ılgılenenlere teşşekur ederım tel no.0537-333-28-90

PLC öğrenmek için temel bilgileri meslek lisesinden öğrenmişsindir,tabiki bu tam anlamıyla yeterli olmayabilir.
forumda arama yaptırırsan konu ile ilgili yeterli döküman bulabilirsin,bunun yanında kurs ve seminerlere katılarak kendini geliştirebilirsin..

Başarılar diliyorum.

Forumdaki PLC konularına ulaşmak için tıklayın

Forumdaki Fuarlar, Kurslar, Seminerler ve Organizasyonlar ile ilgili konulara ulaşmak için tıklayın

sen kendine bir eğitim seti temin et ben sana uyğulamalarda yardımcı olurum gerekirse adım adım anlatırım uzak masa üstü bağlantısı yapabiliriz. telemecenique, delta, cimon olabilir

ilgilenen herkese teşşekur ederım bıde yuz yuze bır yerde ogretıcek bı ış bulsam tam olucak

Ama öyle hemende bulma şansın zor sabırlı olacaksın biraz..

aynısından bende istiyorum :).. kendimi geliştirebileceğim , otomasyon işi ..elektrik müh 4.sınıfa geçtim .. bu sene okul bitecek .. kocaelınde özellikle izmitte olursa güzel olur ya da yazın ankarada ..

sabrın sonu selamettir bekliyorus inş yardımcı olucak beni işe alıcak bi abimiz çıkar

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,054
Son üye
Kupra040822

Yeni konular

Geri