PLC Soru Yardım

vbsoyturk

Üye
Bir otomasyon sistemi şu şekilde çalışacaktır.

Sistemde bir adet motor olacaktır.

Sistemde 9 start, 2 kadar stop butonu bulunmaktadır.

Start butonlarının hangisine basılırsa basılsın motor çalışacak. 5,48 saniye sonra sistem tamamen duracaktır. Stop butonlarından hangisine basılırsa basılsın süre beklemeden sistem tamamen duracaktır.

PLC programını yazınız.

Soru bu şekilde. Soruda istediği sayıda start butonunu nasıl koyacağımı bilmiyorum sınav 4 soru 3ünü yaptım ama bunda takıldım yardımcı olabilecek birileri varmıdır. Şimdiden Teşekkür Ederim

Bir otomasyon sistemi şu şekilde çalışacaktır.

Sistemde bir adet motor olacaktır.

Sistemde 9 start, 2 kadar stop butonu bulunmaktadır.

Start butonlarının hangisine basılırsa basılsın motor çalışacak. 5,48 saniye sonra sistem tamamen duracaktır. Stop butonlarından hangisine basılırsa basılsın süre beklemeden sistem tamamen duracaktır.

PLC programını yazınız.

Soru bu şekilde. Soruda istediği sayıda start butonunu nasıl koyacağımı bilmiyorum sınav 4 soru 3ünü yaptım ama bunda takıldım yardımcı olabilecek birileri varmıdır. Şimdiden Teşekkür Ederim
Genç adam soru basit yapılır, normalde bunu senin çözmen lazım değilmi, hadi bunu burda veya başka yerde çözdürdün başkasının hakkını gasp etmiş veya hakkını yemiş olmuyor musun? Arkadaşların bunu çözmek için kafa patlatacak ama sen hazır cevabın peşindesin, çok yanlış
Dersten geçtin okuldan mezunda oldun ama boşu boşuna mezun oldun.
Kendini biraz zorla, kafanı yor kendin yap

Genç adam soru basit yapılır, normalde bunu senin çözmen lazım değilmi, hadi bunu burda veya başka yerde çözdürdün başkasının hakkını gasp etmiş veya hakkını yemiş olmuyor musun? Arkadaşların bunu çözmek için kafa patlatacak ama sen hazır cevabın peşindesin, çok yanlış
Dersten geçtin okuldan mezunda oldun ama boşu boşuna mezun oldun.
Kendini biraz zorla, kafanı yor kendin yap
yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yaptım kendim teşekkürler s

öğretmen.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri