Plc kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilir74

Üye
Merhaba arkadaşlar.Trakya bölgesinde (Çorlu,çerkezköy,tekirdağ,edirne)siemens s7 200 kursu veren bir kurum biliyormusunuz?Ben araştırdım fakat bulamadım.Eğer böyle bir kurum bu bölgede bulunmuyorsa kişisel olarak yardımcı olmak isteyip bu bölgede ikamet edenlerle görüşebilirim. Teşekkürler.
e-mail: [email protected]

bilir74 ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.Trakya bölgesinde (Çorlu,çerkezköy,tekirdağ,edirne)siemens s7 200 kursu veren bir kurum biliyormusunuz?Ben araştırdım fakat bulamadım.Eğer böyle bir kurum bu bölgede bulunmuyorsa kişisel olarak yardımcı olmak isteyip bu bölgede ikamet edenlerle görüşebilirim. Teşekkürler.
e-mail: [email protected]
ARKADASIM BU KONUDA DETAYLI BILGI ALMAK ICIN WWW.SİEMENS.COM.TR SITESINI ZIYARET EDERSEN O SITEDE ISTANBULDA DUZENLENEN KURSLAR VEDE UCRETLERI HAKKINDA BILGI VAR.

teşekkürler gezer 77 fakat zaman açısından kısıtlıyım benim istanbuldaki hergangi bir kurs yerine ulaşmam en az 4saat sürer.Ben lüleburgazda ikamet ediyorum.Bana yakın bir kurs yeri araştırdım fakat bulamadım.Çorlu,tekirdağ,çerkezköy civarında siemensin bir kurs vermediğini biliyorum, fakat siemens harici bazı kurumların veya kişilerin bu tür kurslar verdiğini duymuştum araştırdım fakat bulamadım .Sizlerden biri bu bölgede böyle bir kurstan haberdar ise bana bildirmesini istemiştim.Bu kurs bireyselde olabilir.S7 200 plc'lere her türlü hakim biride bana yardımcı olabilir

Teşekkürler.

galiba haklısın weed.Bu durumda bize istanbul yolu gözüktü.Bencede şu an en mantıklısı bu gözüküyor,ama zaman olarak biraz beklemem gerekiyor.İşlerimiz çok yoğun çoğu zaman haftanın 7 günü işteyiz montajda 3 adet makinamız var .Bu kursa ancak yaz sonu veya kış gidebilirim .

Tavsiyen için teşekkürler weed.Ben şuan kitaplarla zaten temel seviyeyi aştığımı düşünüyorum.Recep çetin,salman kurtulan ve erdoğan teközgenin kitaplarını inceleyip çoğunun gerçek uygulamasını işyerimde plc'lerle deneyip bir şekilde gerçek testler yaptım.Tabi kitaplarda bulamadığım şeylerde var.Örneğin plc'lerle ac.sürücülerin haberleşmesi,plc'lerle başka plc'lerin haberleştirilmesi,plc'lerle operatör panellerinin haberleştirilmesi,operatör panel programlamak,pid çıkış almak gibi.Buraya kadar hiçbir destek almadan kitaplarla gelebildim fakat daha ileri gidemiyorum.Tıkandım kaldım.Yaklaşık 6 aydır hiç karıştırmıyorum böyle giderse öğrendiklerimide unutucam.Seninde dediğin gibi ertelemek yanlış olur .Kısa sürede bu kursa gitmem gerek.

Merhaba,
Konu ile ilgili sana Kadıköy'de siemens eğitimi verien Eğiten diye bir firma var Siemens sertifikalı eğitim veriyor.
Tel:0216 3462784
Sadece PLC değil Pic gibi programlana bilen malzemelerlede eğitimi var,

Saygılrımla.

arkadasım avcılar teknık lısesıne ugra orda elektrık bolum sefı necmettın karabıyık vardır sana yardımcı olacaktır

izmirde plc kursu veren bir yer varmı biliyormusunuz bilen arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler.

Herkese Ücretsİz meslek eĞİtİmİ
plc otomasyon kursu

İst. bahcelievler erkan avci end. meslek lİsesİnde bu yaz acilacak

kurs bitiminde meb, İto ,İl Özel İderesİ onayli sertifika

basvuru ve ayrintili bilgi

www.ewrelife.tr.gg

Ücretsiz plc ve otomasyon kayıtları için acele edin.

detaylı bilgi ve müracat İçin:
hasan talas (teknik Öğretmen )

( cep tel : 0 505 789 28 54 )
email : [email protected]

Adres : Bahcelievler Erkan avci endustri meslek lisesi
kultur sok. no:5 bahcelievler – İstanbul
kadir has center arkasi

www.hoca34.tr.gg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri