Plc daha verimli nasıl öğrenilir ?

geops

Üye
Arkadaşlar ewde bilgisayar ( microwinde veya simatic te yazıp similatörde deneyerek) ile plc nereye kadar öğrenilebilir ¿

Daha verimli olmak için

ne yapmak gerekir

tecrübe ve fikirlerinizi sunarsanız sevinirim...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
geops,

Aslında güzel bir soru sordunuz , öncelikle evde plc ne kadar ve nereye kadar öğrenilebilir, çünki bende bu girişimde bulundum size dilimin döndüğünce ifade edeyim.

1: Size Uzaktan yardım veya destek verecek biri olmalı , ama sizi yarı yolda bırakmayacak biri..!
2: Verimli bir bilgiye veya tecrübeye ulaşmak için bu işi bilen birinin yanında bire bir uygulama şart.
3: Yeterli ekipman ve dökümana sahipseniz birazı hayal gücü birazı merak kendinizi zorlarsanız deneme yanılma ile bu işin üstesinden gelinir , bazı çıkmazlara girildiğinde sorun ozaman cevap verecek birileri umarım çıkar.
4: Okul dönemleri herkes bilir Öğretmen bir konuyu anlatacağı zaman önce kitabı okutturur sonra kitapta anlatılmak istenileni anlayacağımız şekilde anlatır. Sorun ve sıkıntı yaşayacağınız tek nokta ,girdiğiniz çıkmazlarda sorularınızı cevaplayacak birilerinin olması .

Baktınız olmuyor ilerleme kaydedemiyorsunuz ozaman boş verin gitsin.

Sonuçta kimseye bir hak iddia edemiyorsunuz illede bana destek olun diye ! Ama destek olurum diye umut'ta verilmemeli. Bazı şeyler memnuniyetten olmalı mecburi iş beraberinde Minnet getirir, Sakın ısrarcı olmayın.

Saygılarımla

Çok saolun
cevap sorudan daha güzeldi
aslında benim
öncelikli
amacım ewde belli bir seviyeye gelip
ufak tefek programalrı programlayabilmek
şuan temelin üzerinde bilgim var ama bişiyler yapabiliyorum demek için yetersiz

takıldığım konuLarda foruma yazıcam belki birileri yardımcı oLur...

Mesut PÜRMÜSLÜ ' Alıntı:
geops,

Aslında güzel bir soru sordunuz , öncelikle evde plc ne kadar ve nereye kadar öğrenilebilir, çünki bende bu girişimde bulundum size dilimin döndüğünce ifade edeyim.

1: Size Uzaktan yardım veya destek verecek biri olmalı , ama sizi yarı yolda bırakmayacak biri..!
2: Verimli bir bilgiye veya tecrübeye ulaşmak için bu işi bilen birinin yanında bire bir uygulama şart.
3: Yeterli ekipman ve dökümana sahipseniz birazı hayal gücü birazı merak kendinizi zorlarsanız deneme yanılma ile bu işin üstesinden gelinir , bazı çıkmazlara girildiğinde sorun ozaman cevap verecek birileri umarım çıkar.
4: Okul dönemleri herkes bilir Öğretmen bir konuyu anlatacağı zaman önce kitabı okutturur sonra kitapta anlatılmak istenileni anlayacağımız şekilde anlatır. Sorun ve sıkıntı yaşayacağınız tek nokta ,girdiğiniz çıkmazlarda sorularınızı cevaplayacak birilerinin olması .

Baktınız olmuyor ilerleme kaydedemiyorsunuz ozaman boş verin gitsin.

Sonuçta kimseye bir hak iddia edemiyorsunuz illede bana destek olun diye ! Ama destek olurum diye umut'ta verilmemeli. Bazı şeyler memnuniyetten olmalı mecburi iş beraberinde Minnet getirir, Sakın ısrarcı olmayın.

Saygılarımla

Sonuna kadar haklısın Mesut PÜRMÜSLÜ yardımcı olacak birileri olması gerek. Mutlaka ki yardım edecek birileri olur geops. ;)

Sonuna kadar haklısın Mesut PÜRMÜSLÜ yardımcı olacak birileri olması gerek. Mutlaka ki yardım edecek birileri olur geops.

Sn hanibal acik bi cek goruyoruz yorumunun sonun da ?

siz yanlış anlamışssınız verme niyetinde olduğumuz konuda nakit veriyoruz çek le işimiz yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri