pic programlama

bu şekilde hiçbirşey öğrenemezsin

Bizde yardımlarınızı bekliyoruz demiştim sanıyorum.:rolleyes: arkadaşlar çalışmak öğrenmek için araştırmalarım var yanlız yazılım programı elde etmem gerekli bunun sıkıntısı var. buraya yazan arkadaşlar önerdiğiniz programlar desteklerinizi bekliyorum saygılar

yazılım programı derken derleyiciyi mi kastettin? eğer doğru anlamışsam önce hangi dile çalıştığını söylemelisin.CCS'de çalışmak istiyorsan PCW Pic C compilerı temin etmelisin.

Merhaba arkadaşlar pic programlamada çeşitli programlarla yazıldıklarını okumuştum bana pic programlamada yardımcı olabilecek hocalar,üstat ve öğreticiler destek olabilirmisiniz? pic programlamayı öğrenmeyi çok istiyorum saygılarımla selamlar
Önce Assembly ile başla bence, işin mantık boyutunu iy kavramak gerekiyor. PIC'e kod kod hükmetmelisin:) daha sonra diğer dillere geçersin. Zaten "C" ile devam etmen en iyisi (MikroC tavsiyem). İnternette bolca döküman var, ayrıca internetten kitap alabilirsin. Yalnız devreyi kurduğunuzda (gerçek hayatta) PIC'in Vdd bacağına 5 volt vermeyi unutmayın, ayrıca Vss bacağın toprağa bağlanıyor. Her pic için farklı değerler alabilir. Programlamaya başlamadan önde datasheet ini okursan iyi olur.

gerçekten usta olmak istiyosan Assembly öğren...

arkadaşlar programlamadan iyi anlayan pcb de lcd ekranı olan menülü bir iki projem var yardımcı olursanız sevinirm

Forum istatistikleri

Konular
128,493
Kullanıcılar
450,471
Son üye
maximilitan

Yeni konular

Geri