Pic 16F877 plc cpu Kontrol kartı

muratmert4

Usta Üye
Arkadaşlar merhaba sizlere kendi yaptığım pic 16f877 kontrol kartının baskı devresini veriyorum.Kart üzerinde ayrıca seri port programlayıcı ve RS 232 portuda bulunmaktadır. Ayrıca dosyada çeşitli Bootloader programlarıda bulunmaktadır.Bootloaderin hex dosyasını birkez yüklüyorsunuz daha sonra RS 232 portundan yazdığınız programı defalarca değiştirebiliyorsunuz. Kartı deneme. geliştirme ve plc cpu kartı olarakta kullanabilirsiniz. Ben kontrol kartı ve plc cpu olarak tasarladım. Aslında çevre kontrol ekipmanlarıda vardı (rölekartı.buton ve switch kartı, lcd kartı) flash bellekte bir problem oldu onları alamadım.
Arkadaşlar Lütfen Bizlerle Projelerinizi Paylaşın.

Kolay Gelsin.

Ekli dosyalar

• 16F877 PlC CPU.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 0
paylaşım için sağol.
dosya bozuk uyarısı veriyor.ayrıca şemayı verirsen daha faydalı olur.
versiyon uyuşmazlığımı var.bendeki 6.9 sp5

Merhaba bilgilerim flash bellekte saklıyordum bozulduğu için şemasını ve diğer ek kartların pcb sini veremiyorum yeniden çizmem gerekiyor. Buradaki ana kontrok kartının sadece pcb si. Yan kartlarla igili çalışmayı sizler yapabilirsiniz. Preteus un bendeki versiyonu 7,2 oyüzden açılmıyordur.

Pic 16F877 plc cpu Kontrol kartının dosyalarını vermişmiydin ben göremedim.teşekkürler

Merhaba arkadaşlar kawasaki motorun beyni yandı bunu plc beyinle konturol edebilirmiyim?sizden cevap bekliyorum

Merhaba arkadaşlar kawasaki motorun beyni yandı bunu plc beyinle konturol edebilirmiyim?sizden cevap bekliyorum

S.A
Sn. efe75 benim bu yaptığım devre ile giriş çıkışları vb.. şeyleri kontrol edebilirsin. Yani bunu hazırlayıp direk takmakla sistemi çalıştıramazsın yani ilk önce programlama yapman lazım.

bu konu hakkında biraz ayrıntılı bilgi alabilirmiyim teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri