Pic 16F877 ile ISD 1790 arası bağlantı yapma ve ses çıkarma işlemi ÖNEMLİ!!!!

Miryo

Üye
Merhaba arkadaşlar şu an bir proje üzerinde çalışıyoruz.
Bir yerinde bir problemle karşılaştık bildiğiniz gibi ISD 17xx serisi yani çıktığı için çok fazla örnek bulamadım.
Problemimiz şu değerli arkadaşlar pic 16f877 ile ISD 1790 arasındaki bağlantıyı kurmak ve picden istediğimiz sesleri ISD 1790 dan çıkartmak ccs ile ,o kadar denememize rağmen yapamadık.
Bu konuları bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Verdiğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkürler.

modül kullanmadan ccs kodları ile spi bağlantısı yaparak nasıl yapabilirm kodları hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim..

spi bağlantısı hakkında bilgisi olan var mı acaba...

Merhaba arkadaşlar şu an bir proje üzerinde çalışıyoruz.
Bir yerinde bir problemle karşılaştık bildiğiniz gibi ISD 17xx serisi yani çıktığı için çok fazla örnek bulamadım.
Problemimiz şu değerli arkadaşlar pic 16f877 ile ISD 1790 arasındaki bağlantıyı kurmak ve picden istediğimiz sesleri ISD 1790 dan çıkartmak ccs ile ,o kadar denememize rağmen yapamadık.
Bu konuları bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Verdiğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkürler.
Arkadaşım merhabalar bizimde böyle bir sorunumuz var acaba çözüm bulabildiniz mi? Bu konu üzerine araştırmalar yapmama rağmen pek faydalı birşeyler bulamadım. Olumlu veya olumsuz cevaplarsanız sevinirim teşekkürler :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,959
Son üye
çor-man

Yeni konular

Geri