PIC 16F84A Led Show

Hocam isisle ilgili bir sorunum yok zaten ben isisde devreyi kurdum.Benim sorunum tasarımda :) Programlamayı tam olarak bilmiyorum o yüzden tasarımı yapamadım.

arkadaşlar arkadaş programın basic de yazılmasını istiyor bu arada varsa bilgisinden yararlanabileceğimiz arkadaşlar yardım ederse sevinirim bende basic bilmiyorum hatta asm yi bile unuttum denecek düzeye geliyorum yavaş yavaş sadece adını biliyorum nerdeyse :)) bi ara da jal a falan başladım onu da yürütemedik :)) en üzücü olayda pc min çalınması oldu herşeyden vazgeçtim gerçi konuyla pek bağlantılı değil ama :(( yazma ihtiyacı hissettim kendimde

Merhaba
Sayın arsima kendi açınızdan baktığınız zaman tamamen haklısınız.Fakat bizim bu tarz davranışımız tamamen arkadaşın yararı için.Zaten camby kodların çoğunu yazmış ama belli bir şablona oturması gerekiyordu,PIC'i tanıtmak falan ayarların yapılması gibi.Onu da ben verdim.BASLA----GOTO BASLA arasına yazacağı kodlar ile ufak tefek değişikliklerle çalışacaktır.O zaman kendi ürünü olduğu için hem zevk alacak hem de konuyu öğrenecek.Yoksa benim mesleğim değil tamamen amatör olarak uğraşmaktayım.Yazarım kodları veririm olur biter ama genç arkadaşa da kötülük etmiş olurum.Ben isterim ki kendi yazsın çalıştırsın,takıldığı yerlerde zaten profesyonel arkadaşlar hemen cevap vereceklerdir.

arkadaşım yazılımı yapabilirim hala bulmadıysan pek vakit alacak bişey değil bana msj atarsan ilgilenirim..

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri