Philips LCD TV Güncelleme Sorunu

scuti

Üye
Merhaba.

Philips 42PFL5603D/12 model televizyonumuzu servisin önerisi üzerine Philips destek üzerinden 'version:000.064.079.000' isimli son güncelleme dosyasını indirip anlatılan işlemleri uyguladım ve güncelleme sırasında hata aldım. Bundan sonra televizyon her açılışında tekrar güncelleme ekranına geliyor yeniden aynı güncelleme dosyasını okuyor ve aynı yerde hata veriyor. Philips servisini ve genel merkezi arayıp sitedeki versiyondan daha eski bir versiyona ihtiyacım olduğunu belirttiğim halde ilgilenmediler.

Lütfen elinizde bu modele ait eski bir güncelleme dosyası mevcut ise paylaşabilir misiniz?

Yabancı forumlardan araştırırsanız birşeyler bulursunuz diye düşünüyorum.
Belki philipste öyle değildir fakat samsungta eski firmware bulsan bile normal yollarla yüklenmiyor.
Özel işlemle downgrade gerekiyor.Bilginiz olsun.Bol şans.

Yabancı forumlardan araştırırsanız birşeyler bulursunuz diye düşünüyorum.
Belki philipste öyle değildir fakat samsungta eski firmware bulsan bile normal yollarla yüklenmiyor.
Özel işlemle downgrade gerekiyor.Bilginiz olsun.Bol şans.

Hocam yabancı forumlarda bayağı araştırma yaptım ama pek sonuca ulaşamadım. Servis bana mantıklı bir açıklama yapmıyor 'anakart değişecek' diyor bu kadar basit olmamalı başka bir yolu olabilmeli. Belki aynı modele sahip olan ve bir zamanlar güncelleme yapmış olan ve hala arşivinde mevcut olan biri vardır inşallah.

Kendi sitesinde eski sürümler var diye biliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri