penta plus

muratsahin

Üye
penta plus xt marka alarm cihazı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Sorun keypetten alarmda aranması gereken telefon numarasını nasıl değiştiririm?şimdiden teşekkür ederim..

bu ürün piyasaya girmeye çalışan ama başarılı olamayın ucuz ve kalitesiz bir ürün yardımcı olmayı isterim ama ürün hakkındaa bilgim yok ancak bu ürünü satan montajcı bir arkadaşım var internette arayın bulucaksınız veb sitesi bar benim burada yaamam ayıp olur diye düşünğyorum

bu alarm sistemini yangın paneline parallemişler..yangın panelinde 2 nc yi kullanmışlar..sadece telefon aramaları için kullanılıyor..şifre değiştirme ve aranacak numarayı değiştirmem kafi...arkadaşınızla iletişime nasıl geçerim..şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..

Arkadaş telefonundan ziyade elinde döküman olan yok mu?

bu alarm sistemini yangın paneline parallemişler..yangın panelinde 2 nc yi kullanmışlar..sadece telefon aramaları için kullanılıyor..şifre değiştirme ve aranacak numarayı değiştirmem kafi...arkadaşınızla iletişime nasıl geçerim..şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..

pekala bu isteğinizden sonra bir araştırma yaptım ve bu paneli siteme koydum oradan indirebilirsiniz eger olmassa telefonla arasanız arkadaşımın telefonunu size bildiririm tel numaralarım sitemizin iletişim bölümünde mevcut saygılar
http://www.denizlialarm.com/remosit...rm-Sistemleri/Penta-XT-Serisi-Kontrol-Paneli/

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri