Güvenlik sistemleri ile alakalı proje ödevim

Merhabalar. 11. sınıf güvenlik sistemleri dersi görüyorum ve kablolu alarm sistemleri konulu proje ödevi aldım
Vakti olan arkadaşlardan ricam bu proje ödevini inceleyip konu hakkında olan görüşlerini varsa yanlışları bildirmesidir
Teşekkür ederim 25 nisan salı günü teslim edeceğim.
PDF indirme linki bıraktım

Ekli dosyalar

• Yangın sistemleri proje (2).pdf
    473 KB · Görüntüleme: 16
Anlayamadım neyin teslimat adresi? normal pdf e tıklayıp indirip görüntüleyeceksiniz
bak genç adam ben buradaki en cahillerden biriyim. @sami inci ustamın dediği gibi teslimat adresi yok. hadi hırsız geldi, alarm çaldı. buraya kadar çok güzel. bu garibim alarm kime haber verecek? kime hırsız geldi diyecek? yangın alarmı kime yangın var diyecek? olduğu yerde ciyak ciyak bağıracak mı? teslimatı/ haber/bilgiyi kime - nereye verecek. o adresi tamamla.

Konu dışı ve gereksiz bir bilgide ben ekleyeyim...

Türkiye'de 911 numarasını çevirirseniz de direkt 112'ye bağlanırsınız.

911 Amerika için değilmiydi ?

Sonra araştırdım .

911 Türkiye'de de Kullanılıyor Mu?

911 nolu telefon Türkiye'ye ait bir telefon numarası değildir.
Ancak yurt dışından gelen yabancıların 112 Acil numarasını bilmemelerine karşı 911 nolu telefonu çevirdiklerinde 112 Acil numarasına yönlendirilmektedirler.
Böylece yabancılar acil bir durumda 911 üzerinden 112 ile iletişim sağlayarak yardım isteyebilmektedirler.

Merhabalar. 11. sınıf güvenlik sistemleri dersi görüyorum ve kablolu alarm sistemleri konulu proje ödevi aldım
Vakti olan arkadaşlardan ricam bu proje ödevini inceleyip konu hakkında olan görüşlerini varsa yanlışları bildirmesidir
Teşekkür ederim 25 nisan salı günü teslim edeceğim.
PDF indirme linki bıraktım

PDF - JPG ---> çeviri yapıldı .
Pdf yi açamayanlar veya indirmek istemeyenler vs gibi durumlar için .

0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Son düzenleme:

Forum istatistikleri