pdf den cıktı alma

ugur0189

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın konuya uygun bi yer bulamadım buraya actım.
Pdf formatında bir dosya var,sayfanın 1/4 ünü kaplıyor yazdırırkende aynı şekilde yazdırıyo ben bunu en az yarım sayfa olacak şekilde cıkarmak istiyorum nasıl yapabilirim.word efalan cevirdi olmuyo düzgün cevirmiyor

slm sana verecegim link te ceviri programıdır word e çevir oradan çıktı al kolay gelsin .

Son düzenleme:
çok saolda word e dönüşüdüm istedigim gibi dönüştürmüyo,bozuyo sayfayı.

bu programda sorun olmaz tam olarak çeviri yapıyor sizin yapmanız gereken programı kurduktan sonra karşınıza pencere gelcek dosyanın içinde serials dosyasındaki name kısmını e mail yazan yere yapıştırmak sonrada serial girmek program tam sürüm oluyor iyi çalışmalar

Akrobatta file>print'i tıkla, açılan pencerede sağ üstte özellikler/properties'i seç, orada baskı için ölçeklendirme muhtemelen vardır.

Eğer yoksa yazdıracağın sayfayı snapshot tool ile panoya kopyala, sonra masaüstüne gel ve yeni>bit eşlem resmi oluştur, bmp dosyasına sağ tıkla> düzenle'yi seç, açılan boş resme panodaki resmi yapıştır ve kaydet. Sonra bu resmi yazdır, fotoğraf yazdırma seçeneklerinde değişik boyutlar mevcut olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,257
Son üye
Ali Mert Esendemir

Yeni konular

Geri