paradox sp5500 kurulum yardım

zaferge

Üye
arkadaşlar merhaba...

Sitesinden bakmama rağmen kurulumda başarılı olamadım. Yaptığım montaj ve ekipmanlar şöyle:

1 adet kablolu pır dedektör. 1k direçle bağlantısı yapıldı. Panelde Z1 e girildi.

1 adet kapı manyetiği 2 adet 1k dirençle Z2 e bağlandı.

Dış siren. 1k dirençle (tamper) Z3 e bağlandı. Bell- kullanıldı.(dirençli)

Keypad K10H dır.

Bunu kurduğum yer ufak bir dükkan. Akşam dükkan kapanınca sistem kurulacak. Sabah gelindğinde 15 sn giriş süresi olacak şekilde ayarlanacak. En basit yoluyla nasıl kuracağımı yazarsanız memnun olurum..

programlamasını yapıyorum ancak sadece dedektör çalışıyor harekete göre panelden ses çıkıyor, fakat manyetik kontak siren vs programlayamadım... zon tanımlamasında sıkıntı yaşıyorum, hangi zon tanımını seçeceğim kafam karıştı... sırasıyla biliyorsanız nasıl başlamam gerekiyor..

programlamasını yapıyorum ancak sadece dedektör çalışıyor harekete göre panelden ses çıkıyor, fakat manyetik kontak siren vs programlayamadım... zon tanımlamasında sıkıntı yaşıyorum, hangi zon tanımını seçeceğim kafam karıştı... sırasıyla biliyorsanız nasıl başlamam gerekiyor..

programlama ve kurulum klavuzu war ise elinizde orada mutlaka yazar ben genelde paradox ta kdt siren kullanıyorum ve klavuzdada bağlantı ve programlama şekli yazıyor olması lazım. salimusta buradanda döküman indirebilirsiniz.

kolay gelsin
arkadaşım öncelikle zon 1 için
programlamaya gir ve 001 1 1 128 yak entere bas
zon 2 için 002 1 1 128 yak enter
z0n 3 için 003 1 1 128 yak enter
Ayrıca hareket algılamada keypadden see geliyorsa eğer hangi zonda ise o zona karşılık gelen rakama 3 sn boyunca basılı tutunuz

Daha detaylı bilgi için download sayfamızdan indirebilisiniz
http://www.denizlialarm.com/destek/...istemleri/paradaox-Sp-5500-Panel-Programlama/
saygılar

Son düzenleme:
kolay gelsin
arkadaşım öncelikle zon 1 için
programlamaya gir ve 001 1 1 128 yak entere bas
zon 2 için 002 1 1 128 yak enter
z0n 3 için 003 1 1 128 yak enter
Ayrıca hareket algılamada keypadden see geliyorsa eğer hangi zonda ise o zona karşılık gelen rakama 3 sn boyunca basılı tutunuz

Daha detaylı bilgi için download sayfamızdan indirebilisiniz
http://www.denizlialarm.com/destek/...istemleri/paradaox-Sp-5500-Panel-Programlama/
saygılar

sadece bu ayarları yapsam zono tanımlamaları için yeterli mi acaba...

bu ayarlar sp ve spectra magellan serilerinde hepsi aynıdır
zone tanımlaması için bu yeterli yukarıdaki linktede kurulum klavuzu var alabilirsiniz saygılar

bu ayarlar sp ve spectra magellan serilerinde hepsi aynıdır
zone tanımlaması için bu yeterli yukarıdaki linktede kurulum klavuzu var alabilirsiniz saygılar

teşekkürler.. sistem çalıştı...iyi çalışmalar..

merhabalar kardeşim bende SP5500 v2.31 var buna kendi cebimi aratmak için gerekli programlamayı söyleye bilirmisin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,958
Son üye
maxicten

Yeni konular

Geri