paradox 728 ultra ve 646 keypad yardım

merhaba
panelde com ve zone arasınza bağlayacaksınz sirenin com ve tmp ye giriceksiniz ayrıca pgm kullanıcaksaanız eğer panelden kodlanamanı gerekir şöyleki
programlamaya girin
039 1-2nd
040 2-12
042 2nd-4
pdm den sirene g0- ucuna tetik gönderin
paneldeki bel + - arasına 1 kohm lik bir direnç atın
saygılarımla

altan hocam kolay gelsin iyi çalışmalar alarm panelinde herhangi bir bölgede sıkıntı oldugunda o sıkıntılı bölgeye röle takarak kullanabilirmiyiz olursa nasıl bir bağlantı yaparız. ya da bir bölgeye röle takarak bölge çoğaltması oluyormu zone doubling hariçç...

- - - Updated - - -

altan hocam kolay gelsin iyi çalışmalar alarm panelinde herhangi bir bölgede sıkıntı oldugunda o sıkıntılı bölgeye röle takarak kullanabilirmiyiz olursa nasıl bir bağlantı yaparız. ya da bir bölgeye röle takarak bölge çoğaltması oluyormu zone doubling hariçç...

Arkadaşım dedektör bağlantılarını ekteki resme göre yaparsan sabotajlarıda halledersin dedektör bağlantı şeması.jpg

Ayrıca trbl 1 hatası aküyle ilgili bir hatadır muhtemelen akü arızalı akü değişince sorun düzelir

- - - Updated - - -

Esprit 728 paneller de zone genişlemesi yoktur sabittir zone girişi 4 tanedir double zone ile 8 e yükselir ayrıca hiçbir alarm santralinde röle ile zone sayısı arttırılmaz kapasitesi arttıralabilen panellere zone arttırım kartı takılarak zone sayısını arttırabilirsin

biliyorumda geçen caddx alarm panelinde 4.bölgeye röle takmışlar anlayamadım amaçlarını röleyi niye bölgeye takmışlar bilemedim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri