Paradox 728 ultra hakkında küçük bir soru

SeMPo

Üye
Merhaba
Dün alarmı taşıdım ve montajını yaptım. Önceki kuruluma göre değilde bağlantı şemasına göre montajı yaptığım için 24 saat zonu kapatmam gerekiyordu. İnternette çok farklı bilgiler var bu konuda. Bir tanesini denedim (ENTER/2828/220/ANİ OLACAK ZOONLAR YAKILIR / ENTER/ ENTER) ama çalışmadı ve şu an pırlar hareket algıladığı anda alarm kurulu olmasa bile siren çalıyor. Resetlemeden düzeltmenin bir yolu var mı ?

Başka bir yerde 24 saat zon için program adresinin 100 olduğu yazılmış. bunuda denedim ancak ışığı yanan hiçbir zone yok.

Nasıl yaptığımı bilmiyorum ama sorun çözülmüştür.

Son düzenleme:
Paneli önce resetlemeyi deneyin. Daha sonra tekrar programlama yapın.

Uzmandan destek almalisiniz netice güvenlik sistemi ürünüz bilincsiz resetleme sonrasinda guvenlik aciği oluşacaktir.

24 saat zonun adres numarası 100 dür 100 adresinde yanan zone numarasını söndürürseniz zonu pasif edersiniz çok zorda kalısanız ilgili zone ile com arasına 1 k direnç atarsanız zonu gene kapatırsınız

Merhaba 728 alarm panelinde sabotaj koruması otomatik aktif gelir, yaşadığınız sorun bundan dolayıdır. Zone 2 adet 1 k direnç bağlayın sorunu çözecektir, yada programlamadan dirençli bağlantıyı iptal ederseniz sorununuza çözüm bulursunuz.

zone-baglantisi.png

Resimdeki gibi bağlarsan sorununa çözüm bulursun.

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri