Panasonic IP Kamera Yardım bl-c111

neoncu

Üye
Merhaba arkadaşlar alışveriş sitesinden aldığım kullanılmış panasonic marka ıp kamera için yardım isteyeceğim bl-c111 model kurulum için driveri yükledim mac adresini girdikten sonra kamera görüntüsünü almak için internetten adresi giriyorum kullanıcı adı ve şifre istiyor panasonic müşteri hizmetleri kullanıcı adı için admin şifre 12345 dedi giriyorum fakat sayfa hata veriyor.daha sonra cihazı altından resetliyorum resetleniyor kamera pantilt sağa sola dönüyor açılıp kapanıyor tekrar giriyorum kullnıcı adı ve şifreyi yine görüntüyü alacağım sayfa hata veriyor .sizce sorun ne olabilir kullanıcı adı ve şifre fabrika ayarlarına aldığımda admin 12345 olmayabilirmi ,aynı ağ üzerinden girdiğim için mi hata veriyor farklı bir adres ile mi girmeliyim aynı ağdan izlemek için veya firmwaresi ile ile ilgili yazılımını günceleme mi yapılmalı bu konuda ıp kamera kurulumlarında sorunlar için bilgisi olan arkadaşlar sizlerden yardım rica ediyorum .

tarayıcı olarak ne kullanıyosun? mozılla fırefox, opera.safarı fılan bu tur ıslemlerı gerceklestırmez
kamera ızlemek ıcın ınternet explorer ı kullanman lazım oncelıkle..
mac adresı yerıne kameranın lokal ıpsını kullan orn:192.168.2.100 (kameranın arayuzunde ıp sını bulabılırsın)
yada ınternette ucretsız ıp kameraları ıcın programlar var programı kurdukdan sonra programda search yaparsan otomatık olarak program agdakı kamerayı bulur!!
kameranın kullanıcı adı admin sıfresı 123456 olabılır
kullanıcı adı admin sıfre kısmı bos bırakılıyo olabılır
kullanıcı adı admin sıfresı admin olabılır
kullanıcı adı admin sifresı password olabılır !!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkürler sonuç alamıınca uzunca süre protek istanbuldaki servise yolladım ve onlar gerekli tüm sorunları özüüp yenikulanıcı adı ve yüklemeleri yapmışlar paylaşımıznıx ve yardımınız için çok teşekkürler.
bende bir adette panasonic wj- hd 316 kayıt cihazı var dvr bu ıp kamerayı ona aktarımı yapılabilirmi eternet bağlantısı ile

merhaba arkadaşım vereceğin bilgiler benim için altın değerinde olduğunu baştan söylemek isterim .bende şuan hali hazırda bir adette kurulu uzak erişimi modeme tanıtılmış bir bir adette panasoniC wh hd316 dvr kayıt cihazıda var fakat o da bu günlerde her nedense uzak erişim yaptığım da girebiliyorum yada cihaza erişebilmek için ekran bekliyorda bekliyor ben modeme tanıtılmış olan dvr cihazı ile dyndns ile girdiğimde panasonic bl-c 111 ıp kameramı daport yönlendirmesi ile girebilirmiyim.eğer oluyorsa bana bu konuda uzak erişim ile team viever ile yardımcı olabilirmisiniz.?teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri