otomatik kontrol mu elektronik haberleşmem mi

eem

Üye
arkadaşlar ben elektrik elektonik müh. okuyorum opsiyon seçimleri var
otomatik kontrol
elektronik haberleşme
elektrik makinaları
elektrik tesisleri
acaba hangisini seçmeliyim?
bana fikir verirmisiniz?
teşekkürler

Elektrık Tesıslerı yada Otomatık Kontrolu tercıh ederdım.Ben tesısı secmısdım

Denizli'de bir kablo fabrikasına teknik gezi için gitmiştik. Bizi gezdiren mühendis elektronik ve haberleşme mezunu imiş. Kendini çok iyi yetiştirdikten sonra her alanda çalışmak mümkün tabiki.

Ben olsam otomatik kontrolü seçerdim. Sn Mehmet hocam haklı kendini yetiştirdikten sonra her dalda ekmek yersin. Her seçim bir vazgeçimdir hangi dala eğilimliysen onu seç.Başarılar dilerim...

arkadaşlar yorumlarını,z için teşekkürler ama daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
tümarkadaşlara teşekkürediyorum

Kardeş senin tercih edecegin branş bizim türkiye şartlarında sadece 2 alan var 1-elektrik tesisleri 2 . olarakta elektrik makinaları bu alanlardan birinden mezun olursan daha kolay iş bulursun ben elektronik haberleşmeyi seçmiştim seçmez olaydım millet 80-90 ortalama yaparken biz hep inekledik yinede 60 kimse geçemedi:) artı haberleşme türkiye için çok yeni kendini manyetik dalgalar konusunda yetiştirsen ne olur piyasada iş yapmaz anlayacagın bana kalırsa elektrik tesisleri ii hem rahat geçersin hemde çok daha rahat iş bulursun !! okulu bitirdiginde bana hak verecen ..

bence hangisinden zevk alacaksan onu seçmelisin ve o konuda sonuna kadar ilerlemelisin her konuda o konuda çalıştıktan sonra konunun en iyisi olduktan sonra iş var herkes ayrı kafadan şunu bunu seç diyecektir mesela ben kontrolü seçtim ama sana kontrolü seç diye bir tavsiyede bulunmam doğru olmaz bu bakımdan

ben de bu yıl dgs ye gireceğim acaba hangi bölümü seçsem endüüstriyel elektronik mezunuyum şimdiden öneriniz için sağolun elektrik elektronik mühendisliği ve elektronik haberleşme arsında sıkışıp kaldım yardımlarınız için şimdiden sağolun....

kardeş,
aslında çok da önemli olmadığını sölemek isterim. ben de öğrenciyken çok uğraştım bu seçim işinde. sonra haberleşme dalında ki dersleri aldım.
fakat şu anda elektrik müh. olarak şantiye şefliği yapıyorum.
biraz kader kısmet sanırım bu işler.
öğrenciyken elektrik derslerini pek almazdık sevmezdik, fakat hayat bu işte şimdi elektirk müh. oldum. ve mesleğimi de çok seviyorum onu da sölemek isterim. şantiyenin kokusunu ofisin temiz kokusuna değişmem.
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,402
Kullanıcılar
450,296
Son üye
sinyorridak

Yeni konular

Geri