Otomasyon panosu

ATV 31 iyibir sürücüdür yalnız sen meterin ısı sensörü ile değil başka bir ısı kontrol cihazı kullanarak çok kolay bir şekilde istediğin fanların hızlarını otomatik olarak kontrol etmiş olursun bunun için gerekli olan sadece cihaz ve bu cihazla hem fan,kalorifer,pet,alarm,günlük ısı raporu gibi özellikleri ve kullanım kolaylığını da sağlıyor.ben devamlı kullanıyorum cihaz 0-10 v pvm voltajı veriyor ve sen araya bir seçici bir pako şartel bağlayıp istersen sistemi hem otomatik hem potansiyometre ile manuel olarak kullanabiliyorsun.meter ile bunu yapman çok zor ve benim anlatmış olduğum özellikleri yapman meter ile imkansız.ben cihazı kendim tasarlayım yaptırdım çok da kullanışlı sürekli kullanmaktayıım.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bence sabit hız kademelerini kullanırsan daha iyi olur
tabi hızı sabit istiyorsan

Forum istatistikleri

Konular
128,404
Kullanıcılar
450,302
Son üye
mel112

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri