otomasyon fuarı 28 şubat 2008

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar muhteşem bir fuardı okadar çok arkadaş vardıki 1,2,3 hali ancak 5 saatte geçebildim ötekilerine bakamadım zamanım kalmadı ama guzel bir fuar oldu :)

bende benzer çalışmaları geçen sene yaptım. Şimdi ise bir firma kurdum. Firma: www.twiturkey.com oradan girip yaptığım çalışmaları görebilirsiniz. Ayrıca sizinle tanışmak da isterim. Biz alternatörü çok kaliteli bir firma olan Çin üretimi bir ürün kullanıyoruz (Web sayfasında görebilirsiniz). Eğer siz, alternatör konusunda Türk üretimi birşeyler yaparsanız sizinle çalışabilir, sizden ürünlerinizi alabiliriz. Bu arada her türlü malzeme, test ve ekipman konusunda size destek çıkmak istiyorum. İsterseniz çalışmalarınızı rüzgar tünelinde yapmanız için size yardımcı oalbilirim, kanatları da alüminyum yada kompozitten yapmanıza yardımcı olabilirim. bana ulaşmak için: www.twiturkey.com ve msn: [email protected] adreslerini kullanabilirsiniz. Bu arada forumdaki arkadaşların merak ettiği bilgiler olabilir, yardımcı olabilirim: örneğin kanat kütlesi ne olmalı? kütle ve yarıçap oranı ne olmalı, açısal hız ve tork ne olmalı ? elektronik kontrol ne olmalı, nasıl olmalı,? sistemin verimi ne olmalı, nedir ne değildir? kompozit nedir karbon fiber ve diğer kompzitler ne şekilde kullanılır gibi sorular sorulursa bu konularda derin çalışmalarım var ve paylaşabilirim. www.twiturkey.com Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımı sunarım. TWI Arge Müdürü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri