oto teyp ekranı

cevatusta

Üye
merhaba arkadaşlar bende bir oto teyp var fiat marea orjinal teyp tamamen çalışıyor ama ekrana bilgiler gelmiyor sadece anlamsız iki küçük karakter var ekranda başkada bilgi yok gözüken yanından yöresinden oynattım bastırdım falan ama bi değişiklik olmadı bu ekrana yapılabilecek bişey varmıdır size göre yada bir püf noktası yardımcı olursanız sevinirim.

cihaz çalışıyormu sadece ekranmı yok yoksa teyp tamamen susmuş ekran gitmiş enerji gelmiyormu v.s tam olarak arıza yazarmısınız

cihaz çalışıyormu sadece ekranmı yok yoksa teyp tamamen susmuş ekran gitmiş enerji gelmiyormu v.s tam olarak arıza yazarmısınız

cihaz çalışıyor bütün fonksiyonları tamam ama ekranda hiçbir bilgi yok yani hangi kanalda yada hangi istastyonda olduğunu hangi fonksiyonun aktif olduğunu göremiyorum sorun bu.

ustam yardımın için teşekkür ederim ama malesef aynı sorun değil karakterler hiç belirmiyor bendeki cihazda yani opelde bir bölümü yok bendekinde hiç yok desek doğrudur.

evet ustalarım ekranı söktüm filmi çıkardım yeniden taktık oturttum filmi bazı karakterler belirdi ama hepsi tam anlamı ile düzelmiyor bu ekran lcd üzerine film oturuyor üzerinede bir plastik oturup sabitliyor filmi yani lehim yapıp olayı çözmek gibi bir şansım yok filmi bulmam imkansız bu ekrana nasıl bir formül düşünülebilir acaba.?

Arkadaşlar benim de navitec bi oto teyp var herşeyi çalışıyor ekran ışığı çok kısık. Açtım baktım ama pek anlamadım bi anormallik göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Ayarlardan ekran ışığı açılmıyor mu max. ayarında mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri