Oto ses sistemi yardım

Merhaba arkadaşlar

2010 megane 3 aracım var 1 hafta önce ses sistemi bağlattım 1 adet bass 1 anfi ön 2 sony 35 rms hoparlörleride bağlattım

Ses sistemi çok güzel oldu gayet memnunım orjinal teyp ile kullanıyorum

Sizlere sorum teyp açık ses sıfırdayken hoparlörlerden uğultu gibi çok zayıf bir ses geliyor . Bide gaza bastığımda sanki çok zayıf turbo sesi gibi vızlıyoe motor sesi alıyor sanırım hoparlörlerden .

Tesisata baktığımda anfiye giden 12 v ile ses kabloları yanyana geçirilmiş . Şasenin olduğu kısmı iyice zımparaladım ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz?

mesela bu ürün https://urun.gittigidiyor.com/otomo...arazit-kesici-teyp-arkasina-takilan-323319041 teyp arkasına takılan modelmiş ama teyp yada sistem bağlattığınız yerden bu sorunu çözmesini isterseniz uzmanca yardımcı olurlar kanısındayım (bu ara buji kablolarınızda ki yıpranmadan dolayı da bu tür problemler olabilir.cızırtı şeklinde dediğiniz gibi gaz verdikçe artan bir uğultu vs) kolay gelsin.

Ana ünite ve amplifikatör veya EQ arasına yerleştirin.
diye yazıyor.

mesela bu ürün https://urun.gittigidiyor.com/otomo...arazit-kesici-teyp-arkasina-takilan-323319041 teyp arkasına takılan modelmiş ama teyp yada sistem bağlattığınız yerden bu sorunu çözmesini isterseniz uzmanca yardımcı olurlar kanısındayım (bu ara buji kablolarınızda ki yıpranmadan dolayı da bu tür problemler olabilir.cızırtı şeklinde dediğiniz gibi gaz verdikçe artan bir uğultu vs) kolay gelsin.
Anladım hocam teşekkür ederim sistemi montaj yapan yer izmitte baya ünlü bi tesisatçı ama ses kablosu ve + kabloyu aynı yerden geçirmiş anlamadm aceledenmi yaptı yoksa iş güzarlıkmı bilemedim . Gidip öncelikli olarak ordan yardım isticem

Anladım hocam teşekkür ederim sistemi montaj yapan yer izmitte baya ünlü bi tesisatçı ama ses kablosu ve + kabloyu aynı yerden geçirmiş anlamadm aceledenmi yaptı yoksa iş güzarlıkmı bilemedim . Gidip öncelikli olarak ordan yardım isticem
estagfurullah rica ederim iyi bayramlar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri